heteroseksüellerle iyi anlaşıp lezbiyenlerle anlaşamayan lezbiyen

işte o benim. nasıl beceriyorum bunu bilmiyorum ama heteroseksüel kızlarla aram çok iyi. hatta bazen hoşlanıyorsam çok keyifli geçiyor vakit. fakat hoşlandığım lezbiyenlerle muhabbete girmekte zorlanıyorum. hatta onu bırak muhabbet açmakta bile zorlanıyorum. elime yüzüme bulaştırıyorum çoğunlukla. bu yüzden asla ve kat'a ilk adımı atmak meselesi bana göre değil. yok yani olmuyor.

temel sebepleri arasında karşındakinin çok üstüne düşmek, ilgilendiğini çok belli etmek var. bunlar benim tespit ettiklerim. eh napalım tezcanlıyım, çok tutkulu ve sevgi doluyum. özelikle de heyecanlanmışsam biri için. sürekli bi hareket, reaksiyon olmalı. sıkılıyorum öbür türlü.

bunları anlattığımda bazı beni görmeyen arkadaşlar butch olduğumu düşünüp o yüzden öyle olabileceğini söylüyor. ama ne yazık ki feminenim. bunla da alakası yok.

heteroseksüellerle günlük hayatta çok karşılaşıp lezbiyenlerle görüşememekten ileri gelen bir durumdur. yine bu da benim bir tahminim. ama çözeceğim bu olayı. iz üstündeyim *
bir diğer versiyonu da hemcinsiyle anlaşamayan kişi tanımıdır.

ben de genellikle karşı cinsle yani erkeklerle daha iyi anlaşıyorum. kadınlar genelde kıskanç ve ikiyüzlü davrandıkları için kendilerine gerekli güveni duyamıyorum. erkekler daha zararsızlar.
kendimle barışık olmadığım zamanlarda yaşadığım bir sorundu, halen de öyle, özgüven eksikliği, bana bakmaz düşüncesi de bu heyecanlara sebep oluyor.
hoşlandığım kişi ile 5 dk. muhabbet etmek bile zorluyor.