hoşlanılan erkekle bütün gece mesajlaşmak

duygusal bir insansanız bütün gece sevişmekten daha zevkli gelebilecek eylem. hoşlanılan erkeğin yarın işe gidecek olmasından dolayı bir parça suçluluk hissi barındırsa da kendinize hakim olamazsınız. attığınız mesajın cevabını beklerken heyecana kapılırsınız, hayaller kurarsınız. belki 2 dakikacık uyursunuz. zaman zaman erekte olursunuz.

karşınızdaki insan benim gibi bir odunsa uyuyakalabilir. 20 dakika sonra da "uyumuşum ben özür dilerim" mesajını okursunuz. sabah uyandığınız saatte arayıp gönlünüzü alıyorsa sizden * hoşlanıyordur efenim.
eğer resım gönderme özelliğinden yararlanıyorsanız arkadaşlarınızın 'olum ne gülüyon lan' gibi tepkilerine maruz kalınabilir. yengemize selam falan... uyuyup sabah özür mesajı atmamaya başlarsınız zira halden anlamaya başlanıyo bi süre sonra. güzeldir ya. bazen çok özlediğinizi falan farkedersiniz. hee bide yine whatsapp kullanıyorsanız müzik de gönderirsiniz. hangi şarkı sevginizi, onunla hikayenizi daha ıyi anlatır diye düşünürsünüz. yaşasın teknoloji!
eger mesajlasilan eleman, kisa bir süre sonra mesaj adami olmaktan çikip, masaj adami olacaksa uykusuz kalmaniza degecek olan eylemdir. yoksa bosa kürek çekmektir. gençlikte çok olur böyle.

(bkz: massage buddy)
bütün gece mesajlaşmak değil de bütün gece telefonda konuşmak iyi oluyor yahu. güneş doğuyor artık cümlesini bahane edebiliyor insan artık. e uyuyalım arada biz de dimi
bütün gece mesajlaşamıyorum , çünkü hoşlandığım adam iş sahibi insan ve uyuması gerekiyo.
tabi benim o esnada çalışan ve hormon patlaması yaşayan beynim ise bunları dinlemiyo.
foto atma olayı ise o anki sapıklığıma bağlı bi anda coşabilirim ya da masum prens modunda , küçük gülüşlü fotolar.
bişey yazdığımda bekleme olayı ve sonunda gelen telefon titremesi ile irkilip , yüzümde oluşan "allam allam yaptım yapıcaaaaam"
hissi ise paha biçilemez.
o ilk mesajlaşmalar ,heyecanla beklenen dakikalar,yüzdeki şapşal gülümseme..o anları yasamak icin uzatılan konuşmalar :)
sabaha kadarın romantik versiyonu. başlığı okurken sonunda mesajlaşma çıkması pek de beklenmiyordu. *
8 buçuk dersi olmasa sorun olmazdı...
ilişkiyi cıvıtabilecek olarak gördüğüm eylem. sarkastik başlayacak kullandığınız cnm, bbğmi başkası görse...
zaman kaybi.... hoslaniyorsan git bulus. ye ic yat kalk
karşınızdaki erkekte sizden hoşlanıyorsa gerçekleşebilecek durumdur.
mutluluk verir, karşınızdaki size karşı birşey hissetmiyor olsa bile ümit verici birşeydir. o yüzden mantıklı olmak lazım. başka ümit verici davranışı olmamışsa sakin olun ve o telefonu yere bırakın.
küçük flörtöz dokunuşlarla bezeli, yer yer tahrik edici, azdırıcı ama masum konuşmalardır. o heyecan, o sözlerle baştan çıkarma oyunları insanın egosunu da okşar. hem beğenilmek ve beğeniyi de dile getirmek herkesin hoşuna gider sonuçta, değil mi? bir de mesajın gidişatına göre, anında hoşlanılan erkekle bütün gece sevişmeye gidebilir.
ilk anda heyecanlı bir eylemdir. her sözcüğünden kendine bir pay çıkartmaya çalışırsın. mesaj sesin muştuludur. zamanla bir külfet halini alabilir. gerektikçe kullanırsın. sonra sadece haber vermek için. sonra...
yazılan şeyin içeriğinin hiç önemli olmadığı, sadece o an o dakika yazışıyor olmanın bile derin anlamlarca yüklendiği seriye bağlama hali.

hoşlanılan erkek ne yazarsa yazılsın kendisine olan meyilli olma durumunu çakar, anlamamazlıktan gelip yazışmanın devam etmesi ya da hoşlanmayıp uyku bahanesiyle yazışmanın sona ermesi olasıdır. yazışmak yerine araşmak daha faydalıdır. ne yazılırsa yazılsın hiçbiri bir ses teması, telefonda hiç konuşmadan susularak dakikalarca geçen hoşlantı an'ı değildir.
yaş ilerledikçe azalan bir süreçtir *
eskiden mektup vardı şimdi mesaj. güzel şeyler bunlar. hayata renk katan küçük dokunuşlardır bence.
ayrıca telefonda konuşmak güzel tabi ama mesajın yeri başka.
kesinlikle uyku getirmeyen mesajlaşmalardır. sevgiliyle olduğunda bir süre sonra uyku bastırır fakat bu çok başka bir şey. heyecanı bile farklı.
genelde telefonu suratıma düşürmemle sonlanan eylem.
  • /
  • 2