hunkalunka

yeni yazarımız. aramıza hoşgeldin.
hoşgelmiş dediğim yeni yazar.. birde şunlar var tabii.. <br> <br>http://kisalt.com/2kz <br> <br>http://kisalt.com/2l0 *
keyifli zamanlarının olmasını umaraktan hoşgelmis yeni yazar.
it s always sunny in philadelphia izliyen yazar ee böyle olunca dikkatimizi çekmiştir kendisine başarılar...
kısa zamanda 80 entry ye ulaşmış yazarımız.
bir süredir ortalarda gözükmeyen yazar. k pop ile ilgili entrylerini özlediğim kişi; umarım güzel bir geri dönüş yapar en kısa sürede.
kankam, bebeğim, dostum. arada yaramazlıklar yapıp sözümü dinlemesede severim bebeğimi. elimde büyüdü..
kendisi eşşek kadar bir kahve fincanında hd kalitesinde yaklaşık yarım saat boyunca kahve falı bakabilen yazarcandır. hossohbet biri kesinlikle
uzun zamandır ertelediğim yazımı şimdi yazma fırsatım oluyor * izmir'e konferans için gelip arada eğlencenin dibine vurduğumuz şirinlik abidesi ayı. çık çık gel emi, ben seni nerelere götüreceğim bak *
2buçuk ay önce memleketinde tanıştığım yazar. smokebli kopyala, biraz burnunu büyüt biraz da kulaktan çek al sana hunkalunka. benden başka pembe sözlüğü olan tanıdığım tek insan ayrıca. geçtiğimiz haftadan itibaren skype muhabbetlerimize katılmış ve cam karşısında şarkı söylemeden duramamış çakma bozkır divası.
jeremy davis'e benzettiğim yazardır.
bebeğim, uzun zamandır koptuk * özlediğim yazarcandır kendisi
sürgün mekanıma* geçtikten 2 hafta sonra iade-i ziyaret yaparak yanıma gelecek yazar. beraber drag queen olucaz, şpagat açıcaz*, neler neler yapıcaz ohooo. o değil de 5 ay önce rastlantı sonucu memleketindeyken tanışmaya gittiğim günü hatırladım şimdi. o gün uzaktan gelen güneş gözlüklü orta boylu adamdan çok farklı biri duruyor artık karşımda. tanıdıkça çok daha çok seveceğiniz insanlardan biri.***
uzun skype ve hangout sohbetlerimizden sonra tanışabildiğim yazarcan. ilk karşılaşma mekanımızı sugar&spice olarak hayal ediyordum ama kendisi kolisiyle buşultuğu için ilk karşılaşmamızı çok sevdiğim erkek kardeşim ayimiyim neyim acabanın son 3 ziyaretimde olduğu gibi çocuklarını da alarak resmen ben zayıfım hepiniz zayıflayacaksınız bu merdivenleri çıkarak söylemiyle şahika terasa gittiği için orada oldu. iyki de tanışmışız kuzum. sugardaki şuh kahalarımız, campus cafedeki 90lar türkçe pop eşliğindeki çılgın danslarımız ve arkadaki heteroseksüellerin bakışlarını asla unutmayacaüım. böyle güzel adamları tandıdıkça ne kadar şanslı olduğumu hissediyorum, iyki varsın... iyki varsınız.... istanbulda geçirdiğim 3 gün boyunca beni yalnız bırakmadığın ve bana sözlüğün en güzel getirilerinden olan bir insan daha tanıma fırsatı vediğin için teşekkür ederek en kısa sürede ankaraya bekliyorum.
çok, çok özlenmiştir. iki günde bir telefon görüşmelerinin dakikaları yetersiz gelmektedir, tez zaman da görüşmek gerek * şu sıralar tezi ile harıl harıl fakülte odasında, koridorlarında gezinip duruyor. e bitir de azizim chatrandom odaları seni bekler hasretle, fazla bekletme. burdan da fahri izmirli ünvanını * verdiğimi belirtmeden edemeyeceğim o kadar çok izmirli vardır ki, etrafında * çok seviyoruz kendisini.
onu çok seviyorum ben. kendisinden çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. ne de güzel müzik zevki var, ve ne kadar eğlenceli. umarım 'tez' zamanda şu yorgun günlerini atlatacak.
güzel düşünen, güzel gülen böyle sonsuz sayıda "güzel"i tekeline almış yavşuklu yazar. okumak çok keyifli çok da özledim. toplaşıp eski günlerdeki gibi cesaret mi itiraf mı oynayalım bir ara.
bana klavyeden şapkalı â yapmayı öğreten yazar. *
  • /
  • 3