ibnemsi heterolar

kırım kırım kırılırlar,el hareketleri ve konuşmalarında bariz feminenlikleri olup ama bi o kadar kadın düşkünü olan tiplerdir.
kişilik çatışması yaşayan tiplerdir.
(bkz: ne istediğini bilmeyen insan modeli)
1-2 yıl sonra ibne olacak heterodur.
vardır böyleleri. numara filan yaptıklarından değil yani. eğer kompleksli tiplerine rastlarsanız hayat boyu 'gay değilim ben' çığlıkları ile kendilerini temize çıkarmaya çalışırlar.
kimin kimi ya da kimi kimin siktiğini anlayamadığım cinsel yönelim karmaşası.
mustafa ceceli..abi allah affetsin yani bilmiyorum...
favori tv dizisi medcezir'dir.
ibne artık literatürde " nerden sikeceği belli olmayan insan" türünden sinsi varlık olarak kabul edildiği için; ibnemsi hetero'yu götü başı ayrı oynayan oynamakla yetinmeyip etrafına yavşaklık saçan eğilim şeklinde tanımlayabilirim. evet.
toplumdan herhangi birisi lgbt bir bireyi ötekileştirirse,nasıl olurlar abi anlamıyorum bunları yahu,hasta bunlar dediği zaman hepiniz tek bir ağızdan insanların özgür varlıklar olduğunu herkesin hayatının sadece kendisini ilgilendirdiğini söyleyip, istediği şekilde yaşayabileceğini söylersiniz. konu sizin durumunuz dışına çıkınca “omo nosol olur odomo bok gizli kesin ,yok şöyle böyle “ diyerek konuşmaya başlarsınız,zalimce eleştirirsiniz,ötekileştirirsiniz.. özgürlükler sadece kendimize olunca güzel di mi?