iliklere kadar boşalmak

keyifli bir seks sonrası bir kaç kez boşalmış bünyenin sarf edebileceği tanımlama.

- naber lan, nasıl geçti geceniz?
- sorma pampa, sabaha kadar dinlene dinlene seviştik, off hemde saatlerce, iliklerime kadar boşaldım...

(bkz: bardaktan boşalırcasına)
bir artiz biliyorum bugün hatırladım bi şekilde adı da peter north. o dese gerçekten fiziksel olarak bile inanabilitem var.

(bkz: google)
(bkz: peter north)
sonrasında ilik nakli gerektirebilecek durum. * *
ilk duyulduğunda gecenin sonuna gelindiği çağrışımı yapan ama anlamı dur olmayan sınır durumudur . sadece adamın daha fazla boşalamayacağını gösterir sevişemeyeceğini değil .
tutkunun ve şehvetin tavan yaptığı özel gecelerin hediyesidir...
uzun sevişme sonrası kendini hiç kasmadan tamamen karşındaki insandan aldığın elektrikle tabiri caizse hayvan gibi boşalmak. ruhen doyum noktasına ulaşırsın uzun bir süre sex arayışına girmediğini fark edersin.bu boşaldığın kişi sevgilin ya da bir başkası olabilir ama kim olursa olsun o içinde yaşadığın sure zarfında seni bu kadar derinden boşaltabilecek tek insandır. muhtemelen sen de onun için öylesin ki hem senin ondan aldığın haz, hem onun senden aldığı haz, hem onun senden aldığı azdan aldığın haz, hem senin ondan aldığın hazdan aldığı haz tüm bunlar sonsuz bir seri oluşturuyor ve hepsi bir araya gelince (bkz:big bang)
çok sık yaşanarak değeri kaybedilmemelidir. bence seks biraz zehirli bir olay. hep daha fazlasını istiyorsun. böyle durumlar özel olmalı çabuk harcanmamalı...