ingiliz erkekleri

daha önceden itici gelen, ama sonrasında ingiliz erkeklerin olduğu bir threesome pornosu izledikten sonra fikrimin tamamen değiştiği erkeklerdir. bir ingiliz erkeği ile evlenebilirim.
bana da soğuk ve kibirli gelen erkeklerdir.
sanılanın aksine soğuk ve mesafeli olmayan erkeklerdir. içki içmeyi seven(tabiki bira), iskandinav ve almanlarla kıyaslayınca gayet sıcakkanlı ama pek yakışıklı olmayan erkeklerdir. her genelleme gibi buna da teyyare denilebilir ama londra ve bristol gibi şehirlerde arkadaş olduğum insanların büyük çoğunluğu böyleydi. halka açık havuzlara falan da giderseniz duşlar ortak olduğu için penis boylarına da puan verebilirsiniz. abd'li erkekler büyük oranda sünnetliyken ingilizler uncut takılır. şok olmayın.
sadece bir kaç sayı attitude okuyarak ne kadar seksi olduklarını göreceğiniz erkek grubu. kardeşlerim, bu dergi beni zehirliyor.*

(bkz: david gandy)

http://ayisozluk.com/lnk/a304fb

(bkz: james haskell)(bkz: charlie king)

kendisi ingiltere'de gey olduğunu açıklamış, ünlü sayılabilecek bir adam. sam smith'le sevgili olduğu yönünde dedikodular var.(bkz: harry judd)

önündeki çıkıntıyı fark etmeyene aytuğ marka çorap veriyorlarmış.*(bkz: matthew lewis)

bizim minik neville longbottom...*(bkz: dino fetscher)

gene charlie gibi ünlü ingiltere'de ünlü sayılabilecek bir isim ve dolaptan çıkmış!daha bunları sayısı artar. ancak bunlar bir çırpıda aklıma gelen isimler. öyle böyle değiller. aramaya inanın.*
sünnetsiz, soğuk ve zayıflar, bir erkekte sevmediğim üç özellik. ama arkadaş olarak iyi olabilirler, ingiliz şivesi dinlemek için birebirler.
çok özlemişim. hele has tohum ingiliz erkeklerini... zerafetle hayvanilik lehim olmuş adamlarda resmen. en son deneyimlediğimde epey küçüktüm dolayısıyla hiç tatlarını alamamıştım. 2 ayda sadece birkaç erkekle yatabilmiştim. çünkü korkak ve çekingendim.
şimdi ekstra kaşarlanmış bir şekilde gidiyorum ana yurdumun erkeklerine. inanılmaz özlediğim sadece bakışarak tanışmadan yiyişmeye, quick sekse, sabahına şutlayacağım adamla pub'larda rahatça sarmaş dolaş olmaya doymak istiyorum. sorsan bir araştırma için oradayım ahaha
atatürk'ün "sizi bir kıvılcım olarak gönderiyorum, oradan alev olarak döneceksiniz" dediği şey bu galiba, alev alacağım kesin de eheh
üzüldüğüm şeyse şu an inanılmaz bir aktif enerjisiyle dolu oluşum, çünkü istediğim şey gerçekten yaban ellerde özellikle ingiliz erkeklerine pasif olmaktı. ama bu enerjiyle benim kaideyi musattah edecek erkek bulabileceğimi sanmıyorum, bakalım.
erk*kleri değil de ayıları pek güzeldir.. özellikle scotish kırması ayıları candır..

yıllar önce antalya'da tanıştığım callum'u hala unutamam..

o göte bi kere daha pompalasam başka bir şey istemem...