iphone 5

turkcell'in sanal mağzasında satışa sunuldu 16 gb satışta sadece ve fiyatı 2149 tl
siyah iphone 5' in boyası bildiğin çıkıyor. pul pul dökülüyor. amerika dışında yaşayan insanlar aldıkları gibi boyası dökülen bir telefona mı binlerce lira döküyor? amerika'da yaşayan apple manyağı bir türk' ün yotube' da paylaştığı videoda bu garip gerçeği görebiliyoruz... aldıktan bir kaç gün sonra boyası kalkmaya başlamış. o nedenle siyah iphone 5 yerine beyaz olanının alınmasını tavsiye ediyor ki bence hiç biri alınmamalı... iphone 5 öncesi modellerinde hiç böyle bir sorun yok ama 5 te var. şahsi fikrim ''5''in asla ama asla alınmaması yönünde. adamlar resmen dalga geçiyor. binlerce lira veriyorsun hem bir önceki modeli olan 4s'ten çok çok bir farkı yok ve boyası dökülüyor. şaka gibi.

apple düşmanı değilim, 4s kullanıyorum.

ekleme: youtube' a ''iphonedocom'' olarak aratırsanız apple ürünlerinin ağırlıkta olduğu türkçe olarak en kapsamlı ürün incelemelerini izleyebilirsiniz. bu boya dökülme videosu da bulunmaktadır.
bir iphone 5 kullanıcısı olarak söylenen bir çok şeye katılmadığımı belirtmek isterim. düzgün kullanıldıktan sonra herşeyi uzun süreli kullanabilirsiniz ki buna zaman makinası da dahil kim ne derse desin ufak tefek hatalar her türlü cihazda yer alabiliyor ne de olsa allah değil kul yapımı. fakat şu ana kadar üretilmiş en hızlı, en ince ve en hafif, en canavar iphone. ayrıca şarj bağlantı noktası lightning olarak değişmesi de çok iyi, böylelikle düz mü taktım ters mi? ya da deliği tutturabildimmi derdi yok. herkese tavsiye...
almak istediğim telefon. gerizekalı nokia 5800 telefonum bozuldu ins. alacağım. *

-bu entry'min üzerine neredeyse 3 ay geçmesine rağmen daha alamamış ama 2,3 güne kadar iphone 5 32gb beyaz telefonuma kavuşacağım.
iphone 15 çıktı ve bu entryler maziyi biraz hatırlattı. yaşlanmışız.
hiç bir telefon ilk alınan iphone tadını vermiyor.
  • /
  • 2