izmir

  • /
  • 6
türkiye'nin en çağdaş ve modern kenti...bazıları bu modernliği binalardan ya da çevre düzenlemesinden kaynaklı sanıyor ama izmir kafa'da modern ve çağdaştır..
yaz sıcağı hiç çekilmeyen ama baharı ayrı bir güzel olan şehir. boyozu vazgeçilmez tabii ki de. gurbetteyim özlüyorum o boyozları.
görünen o ki travestileri bile bir başka güzel olan şehrimiz. inanmıyorsanız buyrun burdan bakın: https://vk.com/izmir_travesti
liseyi bitirdiğim şehir. çok göç aldı izmir. kozmopolit bir şehir yani. ama hala karşıyaka çarşıda, alaybeyde, hatayda yerli izmirliler var. öyle sıcak kanlılar ki. sahiden de seviyorum izmirlileri.

ilceleri çok hoş ayrıca. urlasından tutun, bergamasına, çeşmesinden, özderesine. hepsi çok güzel. bir tek ödemiş meydanındaki havuzda havuzdan su içmeyin tabelası bir tuhaftır. ama olsun o kadar.

adı çıkmış bir şehir tabi. belli kesimler tahammül edemez. kalplerindeki hayatsızlık sebebiyle izmiri kötülerler, biliriz.

artık istanbul'dayım. izmir'i özlüyorum. ama neyseki kadıköy var.
izmirli insan yok öyledir yok şöyledir.izmirli şunu sevmez bunu sevmez gibi içerisinde yaşayan insanların insan üstü bir formdanmış gibi bahsedilen sıkıcı şehir.asla yaşanılası değil
uçak bileti şu an 62 tl gidiş dönüş bi delilik yapsam gitsem bir daha da dönmesem. gözün çıksın istanbul..
bu kış sürekli "sen izmirsin, kendine gel" dediğim şehir. donuyoruz azizim.
alemin en karizmatik şehri.
şu aralar beşik gibin mübarek.
sabah foçadaydımm inanılmazdı öğleden sonra alsancak fuckk buddy ile erotik saatler adam tam bir chaser vede armpit fetish hastası süperdi süperdi
bence türkiye'nin en güzel şehri.
son zamanlarda çevremdeki bütün sevdiklerimin bir bir göç ettiği şehir. geçirdiğim zaman süresince de garip duygulara sürüklenmeme sebep olmuştur. güzel, yaşanılası, sıcak bir şehir. ama istanbul'a alıştığımdan mı yoksa başka bir şeyden mi bir türlü tam hissedemediğimdir. sevdiğim herkes yanımda olsa bile içimde bir şeyler boş kalıyor her gittiğimde.
ahanda izmir çıktı üniversite olarak, hemde urla. yani izmir yüksek teknoloji enstitüsüne gidiyorum.
çok heyecanlıyım, ek yerleştirme ile yerleştiğim için ne yurt var ne başka bir şey üstüne üstlük il dışından geliyorum. çok ağlamaklıyım ama bir o kadarda sevinçliyim.
bakalım gidip göreceğiz, hak yoluna mı bol yoluna mı gidiyorum :d bana yardımcı olabilecek biri var mı ? oraya gidince ne yaparım ne ederim hiç bilmiyorum.
ne olursa olsun türkiyenin en modern en medeni insanların oldugu şehirdir.
bence çok abartılan bir şehirdir.
"türkiye'nin en çağdaş ve modern..." dalga mı geçiyorsun ?
  • /
  • 6