izmir

  • /
  • 6
alemin en karizmatik şehri.
şu aralar beşik gibin mübarek.
sabah foçadaydımm inanılmazdı öğleden sonra alsancak fuckk buddy ile erotik saatler adam tam bir chaser vede armpit fetish hastası süperdi süperdi
bence türkiye'nin en güzel şehri.
son zamanlarda çevremdeki bütün sevdiklerimin bir bir göç ettiği şehir. geçirdiğim zaman süresince de garip duygulara sürüklenmeme sebep olmuştur. güzel, yaşanılası, sıcak bir şehir. ama istanbul'a alıştığımdan mı yoksa başka bir şeyden mi bir türlü tam hissedemediğimdir. sevdiğim herkes yanımda olsa bile içimde bir şeyler boş kalıyor her gittiğimde.
ahanda izmir çıktı üniversite olarak, hemde urla. yani izmir yüksek teknoloji enstitüsüne gidiyorum.
çok heyecanlıyım, ek yerleştirme ile yerleştiğim için ne yurt var ne başka bir şey üstüne üstlük il dışından geliyorum. çok ağlamaklıyım ama bir o kadarda sevinçliyim.
bakalım gidip göreceğiz, hak yoluna mı bol yoluna mı gidiyorum :d bana yardımcı olabilecek biri var mı ? oraya gidince ne yaparım ne ederim hiç bilmiyorum.
ne olursa olsun türkiyenin en modern en medeni insanların oldugu şehirdir.
bence çok abartılan bir şehirdir.
herseyi guzelde koca izmirde yanliz kaldim
türkiye'nin en özgür şehri olduğu söylense de bu sadece bir iddiadır. yaşarsanız anlarsınız.
izmirde olanlar yeşillendirin yahu :)
20 senedir yaşadığım tatlı ege kenti.türkiye'nin en özgür şehri değildir ama ilk 5'te kendine yer bulabilir.
ucuz diye izmir havalimanından uçak bileti aldım ama bu sefer de arabamı nereye park edeceğimi bilemedim. izmiri bilen var mı havalimanına yakın arabamı bırakabileceğim bir yer var mı? havalimanında otopark varmış ama cok pahalıya geliyor. arabayı uzaga bırakıp toplu taşıma kullansam da olmuyor çünkü saatler çok ters. yardım edin gavur izmirliler elinize düştüm monşerler.
4 sene lise okudugum sehir. bir daha olsun bir daha okurum.

italya sokaginda bilgisayarla odev yaparken 20 tane cold brew icmeyi cok ozledim cook.
  • /
  • 6