karakolda kadın döven polisler

türk polisi oluyor kendileri.

buraya alalım:
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?a...

şiddete maruz kalan, işkence gören, dayak yiyen kadın için 6.5 yıla kadar hapis istenirken,
dayak atan, işkence eden ve kalkıp "beni itti :/", "benim kollarımı tırmaladı :(", "eli ile kolumuza vurdu :(" diyen polisler için de 1.5 yıla kadar hepis cezası verilebilecekmiş.

hey gidi...
benim nefretimi kusmaya türkçem el vermiyor ne yazık ki.
türkiye nin dayak gerçeğine bir örnek daha...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25304505
testosteronun ne kadar etkili bir kitle imha silahı olduğunun açık kanıtı polislerdir.
ben bu bedduayı dile getirmekten hep çekinirim ama allah belalarını versin!
dilerim o erkek egolarıyla taptıkları çükleri düşer de, bin beter rezil olurlar! toplum içine çıkacak yüzleri kalmaz, soysuz evlatları!
20 yaşında ergenlerin beline silahı,eline jopu,cüzdanına polis kimliği,cebine 2000 tl civarı parayı,nerede ne zaman,nasıl kullanacağını bilmediği etkili ve ciddi yetkileri verirsen "dayak" meydana gelebilecek daha büyük felaketler yanında çok masumane kalır.allah muhafaza.
ve işbirlikçi doktorlar..! "sessizce eni dövdüler dedim, doktor yüzüme bakmadı"

polislerin resmi sayfalara dökülen savunma şekli;polislere mukavemette ve hakarette bulunması üzerine zor kullanılma, olsa da bunun toplumsal meşrutiyet kazanma çabasıyla dillendirilen şekli ahlaksal bir kusmuk olacaktır. kaldı ki emniyetin zor kullanılma tanımıyla kendini düşürdüğü durum da içler acısı.

karakolda "kadın" döven polisler, dayak atılan kişi erkek olsa idi tepki farklı olacaktı, toplumsal rollerin üzerimizde bıraktığı kırıntılar.. oysa şu memlekette her gün şiddete maruz kalan o kadar çok insan var ki.

polise güvenemiyorsan kime güveneceksin?
ne ilk ne de son olacaktır bu eylem,görevini ego tatmini yaparak yerine getiren polisler her zaman olacaktır bu bir türkiye gerçeğidir.
iktidarsızlık sorunu yaşayan canlı
evde karısına çocuğuna söz geçiremeyenlerin yaptığı iğrençliktir. bir eril anatomik olarak bir dişilden çok daha güçlüdür ve bu durumu bir dişil üzerinde gövde gösterisine dönüştürmek ise tam bir or.... ço...luğudur.
üniformayı giyince kendilerini powerpuff girls zanneden polislerimizin bir anneye yaptıkları işkencedir efendim. bu durumda sen ppg değil mojo jojo oluyorsun polis abicim.yani demir parmaklıklar ve görevden men seni bekler... evet...