kargo pantolon

bunun şort hali ciddi anlamda dünyadan silinmesi gereken bir kirliliktir.

pazar günü çimenlikte mangal yapan her baba o şortlardan giymektedir, zorundadır. yoksa o mangalın tadı çıkmaz. ayrıca çetinkayada ücretsiz dağıtıyolar galiba. *
bu ne iğrenç bir şey. eşofman giyin daha iyi.
eşofman tabi daha iyi ama işe eşofmanla gidemeyeceğim için ondan sonraki en iyi ikinci tercih olan kargo pantolonu giyiyorum.
genel olarak bol ve rahat kıyafetler tercih eden biri olduğum için kargo pantolon seviyorum. ceplerinin büyük ve kolay erişilebilir olması da büyük bir artı bence.
kat pantolon da çok rahat. üstünüze uyan modeli arayıp bulursanız tabi. kemersiz kullanabildiğim kotlar bile var. gram belden düşme yok.
askerler için tasarlanan fonksiyonel bir pantolon. diz altı bermuda şortlarla kıyasladığımda çok daha güzel duran bir parça olduğunu düşünüyorum. hatta militarist bir tarafı olduğu için midir bilmem bana seksi bile geliyor. yalnız bu pantolonların iki tipi var.

ilki, ilk kez 1938'de ingiliz ordusu tarafından giyilen, önde tek cebi bulunan*, daha sade ve şık duran modeller:
 spoiler!

ikincisi, 1942'de amerikan ordusunda paraşütçü üniforması olarak tasarlanan, yanlara yerleştirilmiş iki cebi bulunan ve günlük hayatta daha çok gördüğümüz modeller:
 spoiler!

https://qmfashion.wordpress.com/2011/04...

(bkz: eşcinsel erkeklerle sadece moda ve makyaj konuşulabilmesi)
kargo pantolon giyeceksen kilolu olmayacaksın, pantolonun mantığı zaten bol durması. bir de paça kısmı dar, lastikli olmayacak. straight fit alacaksınız yani. işte o zaman beğenilme ihtimali %35 falan oluyor. zor bir parça.