kerimcan kocamın kocası olmuş

buyrun bir kerimcan vakası daha hanımefendinin kim olduğunu bilmiyorum lakin ekşide yazılanlara göre madam marika imiş kendisi. kerimcan durmaz ın sevgilisini siktiğini iddia etmektedir. bu da danışıklı dövüş değilse ben de neyim. e tabi bostancıda yaptığı gösteri pek ses getirmeyince yeni skandallar yaratmak lazım. sonra da diyorsunuz ki bunlar lgbti. bu insanlar lgbti nin yüz karası resmen lgbti camiasını rezil eden insanlar. toplum önünde lgbti leri aşağılamaya kadar götüren insanlar. videoya bir bakın, bir de altına yazılan rezilliklere de bir bakın da ne demek istediğimi biraz anlamaya çalışın lütfen... bu ve bunun gibilerin bence lgbti camiasında yeri yok her zaman söyledim her zaman da söylicem alayı leşcinsel bunların...
https://m.facebook.com/story.php?story_f...
kerimcan'a nefret kusmadan önce madam marika'yı tanımanız lazım aslında.

(bkz:madam marika)
gündem yaratma peşinde olduğu kesin.pek ciddiye alınacak biri değil gibi duruyor. eşcinsellik hakkında yaptığı iğrenç yorumlar ise homofobisinin düzeyini gösteriyor.ne yazıkki kendi beğendiği kriterlere uyanları yüceltip ki onların eşcinsel olup olmadığı bile tartışılır. geri kalan eşcinselleri yerden yere vuran bu tip insanlar var aramızda.en büyük zararıda bunlar veriyor.kerimcanı eşcinselliği pazarlama yöntemi olarak kullandığı için eleştirsekte homofobiklere snapchattan isyan ettiğinide biliyoruz.beterin beteri bunun gibiler işte.
aşağıdaki videoda da kerimcan dan özür dilerken kocasının bu olay sonrasın da travesti olduğundan bahsedip hakaretler yağdırıyor.aynada kendisine hiç bakmamış sanırım.bildiğin durum komedisi ama toplum bu insanları görüp eşcinsel diye ciddiye alıyor.