kullanılmamış koliler koleksiyonu

üzerlerinde denenmek adına laboratuvar şartlarında en keşfedilmemiş deneylerle fantezilerin kurulmasına, adı bile bilinmeyen adamların taş kategorisinde ayrı bir telefona yedeklenmesine, arkadaş ortamlarında hikayesiz kalmamak adına olası buluşma günlerinin verilmesine, muhtemel azgınlık günlerine en az bir adet paylaştırılmalarına vesile henüz el değmemiş koleksiyonun nadide parçaları toplamı.

her ne kadar arayışlarımız sözde pembe panjurlu evde camdan dışarıyı seyrederken kocacığımızın kıskançlık uğruna bizi camdan çekip çıkarıp aleme ibret yataklarda cezalandırması olsa da duygusal yanlarımızın altını çizme adına adını seks diye koyamadığımız tüm bu çabaların bir yerlerinde yazışma/buluşma arifesi/telefonlaşma/mesajlaşma şeklinde asılı kalan bu adamlar her ne kadar temas edilmese de henüz yatılmamış erkeklerin de teminatı bir yerde. e ne demişler; insanı hayalleri/fantezileri yaşatır. *

(bkz: ibret i alem)
(bkz: sevgili koleksiyonu)
kara-kuru gecelerin kurtarıcısı, kıtlık haniyse savaş dönemlerinin yegane emsalsiz ganimet parçasıdır. burda bağımsız değişkenler değişse bile bağımlı değişkenin değişmemesi nedeniyle zaman zaman atıl kapasiteye düşen şehvetli hislenme şeysi yaşanır. hep cevher minvalinde daha kötü bir zaman aralığı için kenara ayrılır sandıklarda saklanır.

kenara ayrılıp el üstünde tutulan koli teşkilinin akıbeti: mesela "adını bile bilmiyorum henüz tanışalı 2 dakika oldu, tutuldum sana" yazılır ancak "adını bilmiyorum* ama canım hayvan gibi senle sevişmek istiyor." okunur. koliyi teşkil eden insan boyutu değişir yeni koliler gelir ancak nefis-arzu boyutu değişmez ve sonraki süreç zinciri "bu bitti hop diğerine."