league of legends

  • /
  • 6
kullancıyı acalı 4 ay oldu sanırım 2 ay da 30 lwl oldum gel gor ki türk serverları ben bu kadar liseli oynamayı bilen bir oyun daha görmedim .
bir yıldan fazladan oynadığım (bkz:#dota) 'nın çerez versiyonu yine online oynanan oyundur , son 3 aydır öylesine hero alıp düzenli oynamaz olduğum oyundur , sevilesidir oynanasıdır
türk serverında oynamadığın takdirde gayet eğlenceli bir oyun
tek başıma oyuna girmekten sıkılmaya başladığım oyundur .
her oyuncuyu farklı tarzda oynatabilecek oyundur. dotaya göre kesinlikle daha kolaydır. çünkü;

*her ne kadar küçük yaratıklarla şampiyonlar arası altın farkı uçuk da olsa, öldüğünüz zaman altın kaybetmezsiniz.
*kuleler veya yaratıklar tarafından öldürüldüğünüz zaman altın kaybetmezsiniz, karşı takıma altın kazandırmazsınız.
*dota'da sadece 4 yetenek kullanabiliyorken (istisnalar hariç), lol'de 5 tane karakterin, 2 tane de kişisel seçim olarak 7 yetenek kullanabiliyorsunuz.
*yetenek hasarları hiçbir zaman sabit kalmıyor, aldığınız eşyalara, dizdiğiniz rune'lara, veriğiniz kabiliyet puanlarına göre yükselip azalabiliyor.

dota'nın tek avantajlı yanı ise; 5v5 oyunda elinizdeki şampiyonlara bağlı olarak, tek şampiyon ile oyunu çevirebiliyorsunuz. yani genel olarak takım oyununun nadir becerilebildiği bu tür oyunlarda, dota kesinlikle daha avantajlı.
oynayanlar mesaj atsın , bir ayısözlük grubu kurup arada eğlencesine oynayabiliriz diye düşünüyorum.

not:eski oyuncuyum , affetmem.
dün oynamaya başladığım oyun. henüz bir şey anlamadım.

günler sonra gelen edit: başından kalkamıyorum.
şu güne kadar, gerek fps olsun, gerek rpg türlü oyunu hatmetmiş ve wow'dan sonra mmorpg'lere tövbe etmiş biri olan beni; bir gaflet anımda yakalamış, "ee ne oynıcam lan ben" dediğim sırada sırtımdan vurmuş ve oyuna başlatmıştır. allah belasını versindir. başından kalkmıyorum.
makul ayi'nın playerlığının hastasıyım. sürekli view modundayım nihahaha. ayrıca gözlemlediğim kadarıyla leblanc ondan sorulur.. bir dost
bronz 1'den yukarı çıkamadığım oyun. ömrümden ömür gitti.
ilk sezonundan beri oynadığım oyun. türk serverı açılınca eski hesabımı north america'dan geçiremeyip türk serverında yeni hesap açmamla bir türlü 30 level olamadığım oyun. ha bir de yalnız oynamaktan sıkıldığım oyun. bir ayısozluk takımı mı kursak napsak?
türk serverında oynanmaması gereken oyun
deli gibi oynarım lakin rank kasmayı sevmiyorum pbe ve eu west hesabım vardır birlikte oynamak isteyen varsa yazsın bana
besiktasin ciddi ciddi takim kurdugu oyun. az once macini izledim de su e-sports zimbirtisi nerden cikti? ben fanatiklerden kaciyorum adamlar bilgisayar oyunlarina bile girdi.
oynarken su itemi alma, o championla top gidilmez, o oyle oynanmaz bidi bidi susmuyorlar. herkesi ignorelamaktan cigerim soldu.
beşiktaş'ın aces high adlı takımı satın alarak dahil olduğu türkiye serverına sahip olan oyun. diğer büyük takımlar da bu gibi hamleler yaparak kaliteyi yükseltebilirler zannımca.
tanım: türkiye serverı ''velet'' diye nitelendirilen çocuklar* yüzünden oynanmaz halde olan harika moba oyunu.
sanırım iki yıl oldu oynamayalı. türkiye surver açıldıktan sonra siz bebeler geldiniz ha oynamaya değil küfretmeye sataşmaya geldiniz sikko sikko oynadınız götünüzü topralamaktan sıkıldım first kill'lerimi first win'lerimi heba ettiniz türkiye surverinda miydim zorla atıldım geri döndüm ne değişti hiçbişi her yerde siz bebeler türediniz kasık biti gibi ve oyundan soğuttunuz
1.5 sene boyunca eğlenmek için girdiğim türk oyuncuların vandallık hisleri yüzünden sinirlenerek çıktığım zaman kaybı diyebileceğim online strateji...
hep gümüş kümeye çıkmak istiyordum ve çıktım. artık oynamama gerek yok sanırım.
altı maçtır kaybederek lose streak deryalarında yüzdüğüm oyun. yedi olmaması dileğiyle dalıyorum summener's rift'e dekolteli sona skinimle.
edit: ve yedi oldu.
sürekli feed'lediğim oyun.
  • /
  • 6