ayh

yalan dünya

cumartesi günü çalışan birisi olarak cuma akşamlarımı eğlenceli kılan dizi

cockney

keşke yer yüzünde ki her insan cockney ile konuşsa. *

lbt kadın platformu

bir lezbiyen olarak, kapalı bir grup olmalarına hak veriyorum kesinlikle ama lgbt bir sözlüğe en azından şans verilmesi, girilip incelenmesi hatta entrylerinin postlanmasının gerektiğini düşünüyorum. ayı sözlükte sürekli penis konulşulmasının sebebi yazarların hemen hepsinin gay erkek olması, başka ne konuşulabilir ki. lezbiyenlerin erkek baskısından bunalmasına da hak veriyorum ancak çözüm saklanmak değil baskı kuranların ağzılarının payının verilmesidir. ben yanlış olduğunu düşündüğüm bir entry görsem bunu görmezden gelmek yerine doğru bildiğimi yazar diğer insanların da yanlış öğrenmesini engellerim.

diyarbakır

karpuzuyla ünlü, halkının ciğer kebabını (cartlak) kahvaltıda hüplettiği memleket. zamanında kızlar sokakta mini etekle gezermiş...güneydoğunun paris i diye anılırmış.

seks deyince akla gelen 3 şey

fotoğraflı profil

http://inciswf.com/oneoftheman2.swf

ayı sözlük itiraf

sabahtan beri üzerimde bir terslik var ki sorma sözlük. bir de birileri için üç saat ayakta kalıp sonra o birilerinden biri bana çemkirince daha bir hoş oldum. ayaklarm ve bacaklarımin ağrısından ağıt yakıyorum ve için için kızgınlığımı yaşıyorum.

kavga olunca online kullanıcı sayısının artması

uzun haliyle sözlükte kavga tartışma olunca online kullanıcı sayısının artması olacaktı, malum roman gibi başlıklara kötü gözle bakıyoruz. konuya geleceksek, kimsenin inkar edeceğini sanmıyorum ama bu durumlarda suserler kavgaya tuzla koşarak geliyorlar resmen. kim ne demiş, missstiffany'nin saçını kim çekmiş, ciwan'a kim parmak atmış, abooo, lilllilili eşliğinde bir kalabalıklaşma söz konusu. çirkeflikte üstümüze yok sanki, sorun mesela aigai'ye kesinlikle kabul etmez çirkef olduğunu, böyle de bir kabullenmeme durumu var.

tuvaletlerdeki duvar yazıları

ciddi anlamda sosyolojik araştırmalara konu olacak ürünlerdir.
bildiğim kadarıyla bize özgü olmayıp, birçok toplumda yaygın olarak rastlanmaktadır.
mağara duvarlarına resim ve yazılar yazan atalarımızın genlerinden miras olabilir.
duvar yazılarının tamamı böyledir. kişiye, topluma özgürce mesaj verebilme olanağı sağlar.
genel tuvaletler de herkese açık olup, cinselliği uyandıran mekanlar olduğuna göre, çeşitli davetlerin, ihbarların, küfürlerin, şikayetlerin,...vb. yer bulması doğaldır ve güzeldir diye düşünüyorum...

29 haziran 2015 taksimin sebepsizce polis tarafından gaza boğulması

alkol alınan sokaklara yapılmış diye yazılmış. oruç polisin kafaları güzelleştirdi mi diye düşündüm bir an.

ayı sözlük üçüncü heybeliada zirvesi

sanırım bi 25 yazar falan katılım sağladı. her şey çok lezzetliydi. el emeği göz nuru. yapan getiren satın alan katılan herkese çok teşekkürler.

akılda kalanlar;

(bkz: naturel'in mercimek köftesi)
(bkz: karpuzsever'in kurabiyesi)
(bkz: astral'in yaprak sarması)