mavi gözlü erkek

bir de peltekse alırım bi dal.
şimdi mavi göz var mavi göz var bence. tercihen açık mavi-okyanus mavisi gibiyse bir de er kişi açık kumral/koyu sarışın falan ise oy dağlar dağlar...

mavi göz is soo last week
hazel is in now
eğer siyah saçlı ve beyaz tenli ise alırım dediğim erkek tipi. gözleri biraz koyu mavi olsun ama.
mavi göz genelde tek başına birşey ifade etmiyor fakat adamın tipi düzgünse, mavi gözler güzelliği x100 yapıyor.
mavinin tonuna göre çok donuk bir ifade de verebiliyor tam aksine delici bakışlar da katabiliyor. bir de sarı/ turuncu sakalla kombini güzel olan gen aktarımı.
sphynxinator'ün de dediği gibi. siyah saçlı, beyaz tenlisi olursa durmam koşarım. özellikle arnavut ve boşnak erkekleri bunların en asilleridir.
white walker göz rengi, bence fazla itici genel olarak.
herkesin sahip olmak istedigi, olmayanlarin ise kiskancliktan meh dedigi goz rengi. takilin bok rengi gozlerinizle sayin seyirciler diyorum.
ayılar arasında esmer, kara kaş, kara göz ve bıyık kombinasyonu daha çok tuttuğu için, vasat tiplerle rekebet edip kaybetmekten yorulmuş kişilerdir. kızlar peşlerinde koşar ama kendilerini ayıseverlere beğendirememenin hayal kırıklığıyla yaşamlarını devam ettirmeye çalıştıkları için sanılanın aksine göt kalkıklığını savunma mekanizması olarak geliştirmişlerdir.
türkiyede genel olarak insanların güzellik anlayışı her farklılığı güzel kabul görmek olduğundan ağzı burnu yamuk dahi olsa bir çift renkli göze sahip birisini kolay bir şekilde brad pitt ilan etmektedirler hiç bana göre değil bi kere neymiş o mavisi yeşili benim bildiğim
"kahvesinden tutup kaybolacaksın".