meme ucu diken misali dışarıya doğru dik erkek

memenin t-shirt ve gömlek gibi giysi türevlerinin içinden dışarı çıkmak can attığı sip-sivri uçlu çıkıntı sahibi beyler. hof bariz şekilde memeli olmanın hakkını veren ademoğulları bunlar. sönük ve buruşuk meme akımına tepki olarak milattan önce 5.000 yıllarında babil civarında doğmuşlardır.*

7/24 dikler diki meme ile dolaşmanın nasıl bir duygu olduğu konusunda özel beyanatlar vermesi gereken tipler bunlar, valla anlatsınlar sabaha kadar dinlerim.istemeden de olsa, sanırım kilo sebebiyle bu gruba dahil oluyorum galiba.

giydiğim bir şeyden, hele de bir t-shirtten meme uçlarımın belli olması kendimi çıplakmış gibi hissettiriyor, çok fazla ve rahatsız edici.
yaz aylarında bazı ortamlarda sıkıntı yaşatır. t-shirt giyip aileli ortamlarda dikkat çekici olursunuz ve bu da başınıza bela olur. tabi relax dolaştığın mekanlarda sıkıntı yoktur. bazen "ulan süreli ereksiyon halinde olan meme ucun var" tepkileri görürsünüz. dikilmeleri, sivrilmeleri için dile, ele ihtiyaç duyulmaz.

(bkz: ben)
benim sahip olduğum ve hiç hoşlanmadığım meme tipidir. atlet giymeyi sevmediğim için sürekli ön plana çıkarlar. bir keresinde beyaz gömleğin içine belli olmasınlar diye makyaj silme pamuklarından koymuşluğum vardır.
çok hoşuma giden meme ucu türlerinden birisi.
bir şey demeden yaklaşıp, işaret ve baş parmaklarımın uçlarını yalayıp ıslataraktan arasında kıstırarak mıncıklayısımın geldiği erkektir.