ayta sözeri

umarım gelecekte, bir bülent ersoy olma çabasına girişmez de hep böyle mütevazi kalır. eğer sanat müziği icra etmek isterse sesinin gerçekten güzel ve dolgun olduğu aşikar. yapsın ama lütfen bülent ersoy'a benzemesin.
biblomuz siyad ödülünü kazandıktan sonra, şimdi de sadri alışık oyuncu ödüllerine aday gösterilmiş.

https://asdi-lgbti.com/2018/04/21/siyad-...
bir iki kez görüşebilme şansını yakaladığım ve haline tavrına muhabbetine hatta ses tonuna bile hayran kaldığım kişi. severek takip ediyoruz, başarıların devamını diliyoruz.
sadri alışık ödüllerinde komedi dalında en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazanmış.başarılarının devamını diliyoruz.
sadri alışık oyuncu ödüllerinde de en iyi yardımcı kadın ödülünü alarak başarısını tescillemiştir.

https://asdi-lgbti.com/2018/05/12/ayta-s...
tedx istanbul'daki konuşması çok tatlı. ömrüm yettikçe lgbt.

https://asdi-lgbti.com/2018/06/06/ayta-s...

yanayım yanayım için de bir videoya çekmişler. oh mis, ne tatlısın sen ya.

"ömrüm yettikçe lgbt" konuşmasıyla tanıdığım ve okuduğuma göre ayı sözlük'ün etkinliklerine bile katılan değerli sanatçı ve insan hakları aktivisti. dilerim ki, bir gün tanışırım.
çok zor bir hayatı geçmiş. yaşadığı her mutluluğu sonuna kadar hakediyor. ayrıca hem müzisyenlik hem de oyunculukta çok başarılı buluyorum.
2 hafta önce çıktığı harbiye konserine sözel olarak arayarak davet ettiği ve sözümona yer ayırdığı lubunyaları en arka sıralara atmaktan, kendini medyaya "makul" gösterecek ünlü arkadaşlarını ise en önde konumlandırmaktan gocunmamış vasat sesli sanatçı.
eğer arayıp davet ediyorsan bu insanları, en azından önlerde olmayı hak ederler diye düşünüyorum. davet ettiğin kişiler "herhangi biri" olmamalı zannımca. boş koltukları doldursunlar diyerek çağırdıysan o başka tabii. zira ayıp olmasın diye davete icabet eden insanlar o ses renginde birini arka sıralardan da olsa duyalım diye gelmemişlerdir eminim.
tabii ki kendisi bu kültürden uzak biri olduğunu her seferinde belli ediyordu, bu yaptığı terbiyesizlikle de iyice ayyuka çıkarmış oldu karakterini.
  • /
  • 3