moderatör

ingilizce bir kelimedir. türkçe karşılığı yönetici ve ya yönlendirici olarak düşünülmelidir.
sözlüğümüzde an itibariyle 5 arkadaşımızda olan görev. özellikle başlık ve entry taşırken taşınan başlığın hatasız yazılmış olmasına dikkat etmeleri gerekiyor. bunun dışında zaten tüm yetkileriniz elinizin altında olan her şey. tr karakter klavyeye sahip olmayan arkadaşların başlıklarını da editlemeyi ihmal etmeyelim, başarılar.
bir türlü denk gelemediklerimdir.
eski moderatörlerimizin pek sözlükle ilgileri kalmaması sebebiyle moderatörlükleri editörlüğe alınıp sözlükle ve sorunlarıyla ilgilenebilecek, sözlüğü sahiplenecek, zirveler düzenleyecek, gündemi takip edecek, sosyal medyada sözlüğü ve sözlük başlıklarını tanıtabilecek, yeni yazarlar edinmemizi sağlayabilecek gönüllü yeni moderatörler arıyoruz. başvurularınızı ayi sozluk hesabına mesaj yoluyla yapabilirsiniz.
eski modların liyakatlarının, entrylerinin olması gerekirken şimdi yerinde yeller esen başlıktır.* zaten nedense sözlükte hiç bir şey yapmazlar(!) sözlükte ne sorun varsa mod'ların başının altından çıkar(!)
(bkz: nerde bu entryler)
(bkz: şeytan aldı götürdü satamadan getirdi)
(bkz: şuraya entry yazmıştım. kim aldıysa geri getirsin)*
ilk moderatörümüz futurelavirs olmuştur. başarılar diliyoruz.
bir zamanlar zevkle yerine getirdiğim görev. yeni moderatör arkadaşlara başarılar dilerim. hadi şekerler, tutun ucundan sözlüğü eski muhteşem günlerine döndürün.
eski moderatörümüz tra jedi vatan görevi sonrasında yeniden aramızda ve görevine devam ediyor. başarılarının devamını diliyoruz.
eski mod arkadaşlar bizimle ve destek vermeye devam ediyorlar, şimdiye kadar olan destekleri için de binlerce kez teşekkürü borç biliyorum. yıllar geçti ve sözlükte daha çok zaman geçiren arkadaşlara görevler vererek sözlüğü biraz olsun canlandırmak gerekliydi. yeni arkadaşlara ve burada isimlerini paylaşmadığımız editör arkadaşlara başarılar diliyorum.
çömez moderatörlük pozisyonunda olmak zor.
yetki ve sorumluluklarla ilgili hizmetiçi eğitim talep etmeli... *
şu şarkıyı moderatorlara uyarlamak istiyorum