muhammed yakut

17. sinan ates ile ilgili videosu yayınlanmıştır ancak duyum uzere hazırlanan bir video oldugu icin bir kıymeti yok. herkesin bildigiyle aynı şeyler.
adam çok itici olduğu için hiçbir videosunu izlemedim.
https://twitter.com/muhammedyak21/status... kerem kınıkla ilgili bir video gelecegini soylemistir
muhammed bey bizi videolarla uğraştırma, yönetimde ve sahada bulunan özellikle esenyurt çevresinde ikamet eden erkeksi, pasif arkadaşların isimlerini yayınla, biz senden razıyız.
akp'nin oylarını muhafaza etmesine sebep olanlardan biri de bu şahıs. algı yönetimi konusunda profesyonel olan malum parti ve seçmenleri bu videoları izledikçe kenetlendi. her videosu daha da şiddetlenince komplo algısıyla kenetlenen kitleye daha da oy aktı. söylediklerinin de halkta zerre karşılığı olmadığı böylece ortaya çıktı.
twitter merkezinden yapılan, türkiye hükümetinden gelen kapatılması planlanan hesaplar arasında yer almaktadır.
twitter açıklamasında, seçim sürecinde bant daraltma ve erişim engeli getirme talepleri olduğunu bu sebeple türkiye için seçim sürecinde bant genişliğini arttırdıklarını da belirtmişler.

yeni türküye, ifade özgürlüğü yersen..
belge mi çıkarak illaki söyleyek mi arastirin sorusturun dersen olacagı buydu kalmis 2 hafta kardes arastirsak sana ne gerek vardı bi is yapacaktınız onu da elinize yuzunuze bulastirip iftira sekline getirdiniz artık hangi skandal patlarsa patlasın isterse lgbt konulu kasetler olsun kimse inanmayacak sormayacak bile iftira deyip gececek.
ispanya da yakalanmıştır evet şimdi devam edebilir söylediklerine
  • /
  • 2