nil karaibrahimgil

gündelik yaşamdan ayrıntıları şarkılarına yedirebilen bu yüzden sıcak şarkılar yapabilen, ama çok tanındıktan sonra şarkılarında samimiyetten uzaklaştığını düşündüğüm, aynı zamanda reklamcı olduğu için slogan bulma ve slogan şarkı yaratma konusunda üstat bir reklamcı şarkıcı oyuncu. rteye yakın olduğunu biliyorum bir de reklam piyasasındaki 5 reklamdan dördü ona ait, albüm çıkarmadığı zamanlarda bile reklam kuşağını dinlediğinizde bütün albüm dinlemiş gibi oluyorsunuz, her yerde o var, ha bir de 70li yılların meşhur sanatçılarından suavi karaibrahimgil'in kızı. sertab erener'in görümcesi.
kelebeğin hayat sırları adında bir kitap çıkarmış, bugün d&r'da inceledim, pek sarmadı ama 'gençliğime sevgilerimle' videosu çok hoşuma gitti. motive oldum. izleyin mutlaka
olduğundan 10 yas yaşlı mı görünüyormus el insaf kadın 4 yaşında çocuğu olmasına rağmen 30unda bile görünmüyor ki 42 yasinda. gerçi değil çocuk sahibi olmasını, evlenmesini sindiremediydiler anti feministler bir de feminizmin gerçek tanımını bilseler gam yemicem.

nil'in bizim kuşağın üzerinde etkisi çoktur. şarkıları saçma gibi dursa da ben buraya çıplak geldim in sözlerinde apaçık bir felsefe gizlidir. seviyorum sevmiyorumdinleyerek hakket len ne üzülcem der insan. bütün kızlar toplandık adeta ulusal bir kız marşı gibidir. aslında çoğu şarkısı öyledir. sesi huzur veriyor, güç veriyor. iyi ki varsın melek gibi kadın. ayrıca kendisi sertap erener in görümcesidir.
  • /
  • 3