nil karaibrahimgil

çok güzel bir kadın. sesi güzel değil ama tarzı var. en azından eğlenceli parçalar üretip bunları satabilecek yetenek sahibi. zaten halihazırda çok büyük beklentilere sokmayan gündelik pop parçaları seslendiriyor.
eneteresan bir yaratıcılığa sahip, gıpta ettiğim bir şahsiyettir. müzik konusunda elinden her iş gelir desek yeridir. çocuk şarkıları, reklam müzikleri, albümlerinde tür tür şarkılar... bunlardan ilk akla gelenlerdir. ama benim unutamadığım başlıca eseri kış şarkısı ve hemen ardından dinlenmesi gereken *dır.
piyasadaki her üç cingıldan ikisini bu hanım kızımız seslendiriyor. eşinin serdar erener olmasının da etkisi büyük sanırsam.
yani eskiden daha çok severdim ama artık o kadar sesini eskitti ki fena baymaya başladı, biraz dinlenmesi lazım bence.
evlenilebilecek kafa kız**.
hastası olduğum tek kadın. sesi, görünüşü, hareketleri tam benim kafadan .
reklamcı, neyi nasıl pazarlayacağını iyi biliyor, slogan şarkı yaratmasındaki başarı burdan kaynaklanıyor. sertabın reklamcı abisi ile evli, ailecek reklam cıngıl piyasasını ele geçiriyorlar yavaş yavaş.
" onun aşkı bana extra large, bana extra large, bana extra large
giydim ama benim boyum kaç, benim kilom kaç, daha benim yaşım kaç" şarkısıyla tanıdığım, hareketli, cıvıl cıvıl görünen ama aslında gayet durgun, tatile çıkmayı bile sevmeyen güzel hanım kızımız.**
kek şarkısı ilk yayınlandığında ortaokuldaydım.
o zamanlar bütün sınıflara televizyon almıştık, kurs zamanıydı bi cumartesi günü bu şarkı çıktı kral tv de.
karşımda sevdiğim adem oğlu onun gözlerinin içine bakmıştım ama o bi kere bile bana bakmadı boğazında kalsın o kek...
akbaba videosu sürekli müzik kanallarında çaldığı zamanlardı. okula gitmeden totem yapıp o videoyu arardım bütün kanallarda. seyrettiğim gün platonik aşkımı görürdüm o yüzden çok severdim o şarkısını. şimdi de istanbul'dayım ı yazmış. istanbul'a gidince eski sevgiliyi görene kadar hergün dinlemeyi düşünüyorum.
iyi besteci, ortalama şarkı sözü yazarı, kötü şarkıcı
kapasitesini aşan melodiler yazarak ne kadar detone olduğunu son albümünde daha belirgin göstermiştir.
hocam bi kere kız güzel. çok güzel. sade güzel. * her türlü güzel. hah. konuyu toparlayayyım. şu an oficek gitme yoksa şarkısını söylediğimiz duru şarkıcı.
enerji kelimesinin karşılığıdır. *
2 gündür sürekli dinlediğim, şarkıları bağımlılık yapan, tatlı mı tatlı, ısırılası kadın! sesi aşırı güzel olmayabilir ama besteleri ve yazdığı sözleri hoştur, aynı zamanda çok sevimli bir tarzı var, bir 7-8 sene önce bayağı bayağı hoşlanıyordum, ki hala seviyorum yani.
yahu bu kadar özene bezene yaratılır bir insan. boş vaktine denk geldi her halde. ayrıca zeka yönünden bayağı da cömert davranmışlar ona. çok eğlenceli bir kişiliği var
  • /
  • 3