okan bayülgen

tv8 de haftanın beş günü izlettirendir kendileri. bu adamı tavırlarından dolayı itici bulanları da çoktur elbette. lakin sadece eğlenceli değil hayata dair gerçeklerle ilgili, izlenilebilir ve bilgi alabileceğiniz programların da yapılacağının ispatlamıştır. seviyoruz.*
içinde bulunduğu camiaya gark eden ve kendisini takip eden gençlere güzel mesajlar veren bir sinema sanatçısı ve yapımcıdır. fotoğraf çalışmaları yaptığı da bilinmektedir. *
ilgiyle takip ettiğim çok yönlü insan modelidir.
tv8 e transfer olmuştur. bu gece 23:00 te zenne ekibini konuk ediyor.
an itibariyle eurovision un eşcinsel yönetiminde bir yarışma olduğu açıklamıştır. eşcinsel yarışmasıdır da demiştir aynı zamanda.
an itibariyle zenne ekibine homofobinin görsel bir kimliği olmadığını belirtmiştir.
yaptığı işlerler tv dünyasının en çok ses getiren yıldızlarındandır. bu zamana kadar gecekuşu, zaga, disco kralı, medya kralı gibi talk showlara imza atmıştır. yaptığı işlerde nasıl ses getireceğini ve ilgi çekeceğini iyi bilen birisidir. söylediği her sözü kendi düşüncesi gibi algılamamak gerekmektedir. iyi bir oyuncu ve tiyatrocu olduğunu akıldan çıkartmamakta fayda vardır. şu sıralarda tv8 haftada 5 gün programları yayınlanmaktadır. muhallebi kralı *, kral çıplak*, muhabbet kralı*, medya kralı*, dicko kralı* <br>
bu adamı sıkılmadan günlerce izler, saatlerce konuşabilirim hiçbir art niyetim olmadan. zeki insan sonuçta sevilir.
bu adama ısınamadım gitti gitti. böyle bir yapaylık, bir "ben hepinizi suya götürür, susuz getiririm hehey heyyy" havaları var bu adamda. bundan dolayı olsa gerek sevemiyorum, ısınamıyorum.
yaptığı programları seviyorum. evet.
homofobik biri olduğu konusunda internet üzerinde saldırı altındadır. akşamki zenne konuklarıyla konuşurken kurduğu birkaç cümle buna sebep olmuş olabilir. oysa ki eşcinselliği en çok gündeme getirip destekleyenlerden biridir.
bu akşam harika bir program hazırlamış evet, hiç bitmese mi ne acaba.
an itibariyle keyifle izlediğim televizyon kişisidir. ardından gelenlerin yolunu tıkasa da hala kendini izlettirdiği için başarısı tartışılmazdır.
kişisel rahatlama başlığı altında yaptığı bir programda söyledikleri nedeniyle rtükten ceza almış programcıdır. kendisi programda şunları söylemiş: şey programı yapmıştık. bir rus türk hanım gelmişti. rahatlamalar konuşuluyordu. çakralar falan konuşuluyordu. asyada bir adamcağız ondan sonra, o da demiş ki ya bütün bunları bırakın, tek bir çare var; go and f.ck. bütün rahatlamalarda filan soruluyor. sonuç; yine her programın sonunda olduğu gibi go and f.ck! yarın görüşmek üzere. ceza ile ilgili açıklamalar muallaktadır. rivayete göre kendisi 2 hafta ekrandan uzaklaştırılacaktır. bu geceki programının girişinde rtük tarafından cezanın beyan edilmemesinden ötürü program yaptığını belirtmiştir.
bir aveanın sesi olmadığı kalmıştı dediğim ama an itibarıyla izlerken keyif aldığım tv kişisidir. bırakın tv kişiliğini adam resmen tvdir.
canlı yayında melih gökçek'e ''bizim ne zaman gay belediye başkanımız olacak?'' diye sormuştur.
lgbt bireylere olan desteği için ve türkiye'de birşeylerin konuşulabildiğini gösterdiği için teşekkür etmek istediğim tv programcısı.
  • /
  • 4