online yazmazlar

sözlük yazarlarının favori aktivitelerindendir. sebebini mümkünse isviçreli bilim adamları falan araştırsın. tam onların kalemi.
*:sana bir masal anlatayım mı ?
-: anlat.
*: anlat demekle olmaz, sana bir masal anlatayım mı?
bizim apartmanın 5.kat,25. dairesinde oturan yaşlı,eski ingiliz vatandaşı,isveç kökenli,güney afrikanın balta girmemiş ormanları gibi bıyıklara sahip olan,antalya da tatil yaparken aşık olduğu bir türkle evlenmesi sonucu türk vatandaşlığına geçen ninenin asıl ismidir.
online olupta sözlüğe sadece kesik atan yazarlardır. profil fotolarından ve entrylerden kendi çapında* karakter tahlilleri yapanları da vardır. genelde fake oldukları düşünülür.
kuru kalabalık da denebilirler. satış işinde olduğum dönemlerde çok kullandığım bir tabirdi, boş boş gezen tiplerle dolu olurdu çarşı ancak gelip onu bunu dağıtır kendilerini tatmin ederlerdi, seneler sonra online yazar listesine bakıp sözlükteki kısır başlıklar kısımını gördükçe bu tabiri hatırlıyorum.
televizyon izlemem, sadece belgesel.
mesajlaşmaktan fırsat kalmıyor da olabilir, çok tatlıdır sözlüğün amatör mesajlaşma sistemi, insanı alır çok eskilere götürür. *
yazılanlarda gereksiz estetik kaygı taşınıyor olma ihtimali de yüksek. gereksiz hal
(bkz: saldım çayıra mevlam kayıra)
bu durum daha çok başka bir yazar ile mesajlaşmaktan kaynaklanıyor. ben diyim ...
sözlüğe muhabbete gelen, mesajlaşmayı seven arkadaşlardır. yazanları okuduklarından bile şüpheliyim.