open relationship

o kadar çirkin bir şey ki. aynı evde yaşayıp hayatları yoluna girmiş birlikte her şeylerinden mutluyken open yapan var. tek söyleyebildiğim şey, saygı duyuyorum. tabi içimden "pislik herif" demiyor değilim. ama gavur memleketlerde çok yaygın.

open1:"hadi canım ava çıkıyoruz"
open2:"ben avladım bile"
open1:"azcık bana da versene"
seyirci(ben):"oha"
iki açik escinselin yasadigi iliski biçimidir. iki gizli escinselin yasadigi iliski biçimine closed relationship denir. coming out of the closed terimi buradan gelir. yani kapali bir iliskiyi açik etmek, davul zurnayla elaleme duyurmak.

(bkz: coming out of the closed)
bir sonraki ilişkimin olmasını istediğim ilişki şeklidir. istemiyorum kimseye bağlanmak, sevgililerin yaptığı herşeyi yapalım ama sahiplenmeyelim..keşke becerebilsem, kıskanmasam. insan ne kadar sahiplenirse o kadar üzülüyor kaybettiklerine o yüzden open relationship derdime deva olabilir..tabii becerebilirsem.
ilk boş oyumu almış olmam beni çok gururlandırdı. gözlerim dolu dolu yazıyorum bu satırları. ben kapalısını bulamadığım bir şeyin açığına göz koyup heves etmem tatlım. yaradana elimi açarım derim ki bakın iyi dinleyin allahım benden bulmasın kurban olduğum yarabbim benden bulma çok kişiye de söyledim ben pavyondan gelmedim keşke gelseydim o da çok başka kültür çünkü bunuda söylerdim ben düğün salonlarından geliyorum. ben gecekondu çocuğuyum oğlum benim evimin tuvaleti dışarıdaydı ben bunu zaten söylüyorum. *