pasif pasife yapılan gay seks

artik isler zorlaşıyor. ikisinden biri kontrolu ele almak zorunda. sirayla yapip ap olabilirler. ama pasif olduğu o rahat donem artık kapanmıştı.
ayy hiç tavsiye etmiyorum yapmayın. yaptım evet. ama siz yapmayın. lütfen nolur yapmayın. böyle bir zevksizlik olamaz. kendimden iğrendim. ayy yapmayın nolur. tamam lan dağılın.
aralarına beni de davet ederlerse tadından yenmez.
hikayeme geçiyorum: böyle bir çiftle tanıdım evet. (pasif çift). içlerinden birisi halihazırda arkadaşım, eski fuckbuddymdi. kendisi gibi pasif sevgili yapmış. tanıştırdı beni de. ama öyle böyle değil dünya tatlısı bir ayucuk. derken telefon edip bir haftasonu tatli göbişkolu sevgilisinin fena halde azdığını söyledi. haftasonu şehir dışında olacağı için sevgilisine göz kulak olmamı istedi (hayhay dedim) sevgilisiyle mesajlaştık evime gelmek istediğini söyledi. x bahsetmiştir çok azdım seninle olmak istiyorum dedi. e ben de hayır der miyim. of. öhm. neyse. kendimi suçlu hissettim. insan kuzuyu kurda emanet eder mi ama arkadaşımın da suçu. neyse suçlulukla karışık pişkinlikle durumu arkadaşıma söyledim. e zaten bunun için görüştürdüm seninle dedi. ertesi haftasonu ikisi birlikte geldiler. insan böyle durumlarda kuzu çiftliğnde aç kurt gibi hissediyor. benden sonra ilişkileri devam ediyor mu bilmiyorum. sonra görüşmedim. nasip kismet.
pozisyon zenginliğinin 69 la sınırlı kalacağı seks çeşidi.