patates puresi

yeni yazarcana hoşgeldinn... pek lezzetli bir ismi var kendisinin.
sözlükte taze kanlar renk getirdi dedirten yazarcanlardandır

pp*
patatesli böreğine hayran olduğum yazar. ellerine sağlık. kalabalık ve zaman darlığından pek sohbet etme şansı bulamasam da tanıştığıma memnun oldum. umarım bir sonraki sefere.
mezun olmuş, rahatlamış yazarcan * yoğun ve sıkıntılı günlerimde*** bana yardımını esirgememiş, bir yandan çalışıp diğer yandan boy is a bottom dinleyerek stresi azaltılmış çalışma ortamını yaratabilmiştik. yakın zamanda tekrar buralara gelip, kaçırdığım ayı sözlük heybeliada zirvesi detaylarını konuşup biraz da dedikodu yapacağız. umarım güzel hedeflerine kolayca ulaşır ve engellere takılmadan istediği gibi ilerler**.
oysa ki zaman durmalıydı o'nunla muhabbetimiz sırasında.. diye düşündüğüm , muhabbeti de ,kendi de harika yazar.. iyi ki tanımışım seni..
çok benden geldin... çok yakin... aynaya baktım sanki. eski bir anının içinden çıkıp da kollarını açarak koşmuş kadar oldun. iyi ki tanıdım seni. falına baksam sana uzunca bir yol görünüyor... o yolda yeni bir dost edineceksin derdim. upuzun yolunda ardına bakmadan yuruyebilecegin bir dost.
sol frame de he gördüğümde yemek tarifi sandığım yazar adı. *
iyi niyetli, heyecanlı, her şey mükemmel olsun isteyen, bunun için heyecanlanan, kafa yoran taze mezun. mezun oluşuyla kendine güveni daha bir yerine gelmiş, kara bulutları saçını savurarak havalı bir biçimde dağıtan, hatta öyle bir dağıtan ki yan gelip yatan, yata yata büyüyen ama ancak 22'sine ulaşabilmiş gülücüklü şey. * *
bilemedim.
sinsi, yılan, kötü gelin ferhunde gibi bir şey.
ama patates püresi gibi her yemeğin yanına yakışıyor. her ortamda olmazsa olmazımız.
seviliyor.
sözlük kurallarını ve forum'un ne olduğunu iyi bilen ve ayırdını yapabilen bir yazar, çok da güzel yazıyor. varolsun!
hiç görmedim ama kutusunda çok temiz bir kalp taşıdığına inanıyorum.(bkz: acun'un var mısın yok musun stylası kutusunda kalp hissediyorum acun bey)*
sözlükteki profil fotoğrafını görünce dakikalarca gülmeme sebep olan yazar. kendi mi yapmış onu merak etmekteyim.
on numara mühendis insan. aklı başında, efendi, pozitif biri. zirve yapsak da görüşebilsek artık.
profil resmi, en çok basımı yapılmış karikatür olan "internette kimse senin köpek olduğunu bilemez" konulu karikatürden esinlenmedir.

(bkz: on the internet nobody knows you're a dog)
kimse kimsenin internette ne kadar patates olduğunu bilemez. 5 tl civarıydı en son. zirveye gelirken bir kaç kozmetk ürünü getirmeyi unutmaz umarım. lazım olursa kullanırız. ehehe
vallahi sevdiğim bir heriftir kendisi...
ne diyeyim? hayatı, sütlü-tereyağlı patates püresi lezzetinde olsun hep!
geçen yıl adalar zirvesinden sonra oldukça kilo verdiğini gördüğüm fit ayı yazar. iyi ki de zirve oluşturdun, mutlu ettin bizleri. hep bizimle ol.
  • /
  • 4