pegasus airlines

türkiyenin ilk low cost havayolu şirketi. 1990 yılında charter firması olarak başladığı havacılık hayatına 2005 yılında iç hatlarda faaliyet göstererk devam etmiştir. türkiyenin en genç filosuna sahiptir. filosunun tamamına yakın bir kısmı boeing 737-800 tipi uçaklardan oluşur. yeni aldıkları uçaklarına şirket çalışanların yakın dönemde dünyaya gelen kız çocuklarının adını vermesi de çalışanlar için güzel bir jesttir.
bilhassa yurt dışı uçuşlarda gösterdikleri dakiklik ile gönlüme taht kurmuş havayolu şirketi.. fiyatları da diğer firmalara göre gayet makuldür.
şimdiye kadar ön yargılarım dolayısıyla tercih etmediğime beni pişman eden havayolu şirketi. efendim olaylar şu şekilde gelişti. geçen hafta yapılan ayı sözlük bir yaşında zirvesine gelmek için alternatifleri değerlendiriken en uygun bulduğum bu şirketi ön yargılarım olduğundan tercih etmeyi düşünmüyordum. ama uygun olduğundan aldım biletleri diğer şirketlerden bir farkı olmadığını onlarla uçunca daha iyi anladım. şöyle de bir güzellikleri var check-in vs. işlemleri internet üzerinden gerçekleştirdiğinizde size hediye ettiği puanları bir sonraki uçuşunuzda kullanmanıza imkan sağlıyor. bu sayede bu haftasonu yapacağım istanbul seyahati için liste fiyatından %20 daha uygun fiyata beni uçuracak ve mutlu edecek şirkettir aynı zamanda...
her seferinde bir daha da kullanmam diyip, sonrasında yine tercih etmek, ettirilmek zorunda kaldığım havayolu firması. sebebi, uçuş saatlerinin havaalanına rahat ulaşabileceğim vakitlerde olması.
yemek servisleri okul kantini keşmekeşi tadında olan ve business ya da comfort class koltukları dahi olmayan havayolu şirketi. ama diğer firmalara göre daha yoğun çalışmalarına rağmen kabin görevlilerinin hiç bir falsosunu görmedim. hep güler yüzlüler.
müşteriye kötü tutumları, ilgisizlikleri, bilgisizlikleri, umursamazlıkları, pişkinlikleri, kırdıkları bir eşyanızın sorumluluğunu size yüklemeleri ile evlerden ırak havayolu şirketi. mağduriyet kalp pegasus airlines, mağdur olup sinir olduğunuzla kalırsınız, hiçbir şey yapmazlar!