penis deliği

küçükken annelerin çiş çıksın diye çişşşşşşşş nidalarıyla çağrı yaptığı, büyüyünce ve işler değişince besleyici, büyütücü iksir fışkırsın diye uğraşılan delik. mucizenin kilitsiz kaynağı.

(bkz: göt deliği)
küçükken arkadaşım sünnetli doğmuştu. tabii sünnetli doğmuş olmanın verdiği hasardı sanırım ki burası çok ufaktı. adam çişimi yapacam derdi aman allahım o nasıl bir bekleme süresi. incecik bir delik , çişini yapan bir arkadaş ve onu bekleyen bizler.
kişiye göre çapı değişen delik. bu deliğin büyük yada küçük oluşu bol 31 çekmeyle alakalı mıdır hep kafamda soru işareti olmuştur.
sağlık kontrolleri için idrar almak yerine, hemşire tarafından içine test çubuğu sokulunca çekilen acı tarifsizdir,ama bu deliğe tornavida,çatal/kaşık sapı sokan adamlar var ya ona şaşıyorum işte.
nadir de olsa, bazılarının cinsellikle ilgili bilgisizliklerini, kendi tuhaf mantıksal çıkarımlarıyla gidermenin bir sonucu olarak içine yabancı madde sokulmaya çalışılan; kanal ağzı. cinsellik bu kadar utanç konusu iken bilgisizlikten kaynaklı bu tür olayları yadırgamamak gerekir.

(bkz: oha)
uzun süre yatak istirahati verilen erkek hastalara, kalkma lüksü olmadığında idrarlarını yapabilmesi için idrar kesesine burdan bağlanmak için çubuk sokulmaktadır. böylece ihtiyacı anında yataktan kalkmadan ihtiyacını deliğin içindeki çubuğa bağlı torbaya gidermektedirler.*
bir de buraya piercing yapılmaktatır ki yazarken bile tüylerim diken diken oluyor.allahım nasıl bir acı olmalıdır o
duş jeli ile mastürbasyon yaptıktan sonra sızım sızım bir daha sızım sızlayan yer.*
başka deliklerle karıştırılmamalı. içi nasıl diye merakla bişeler sokup karıştırılmamalıdır diye düşündüğüm delik.

tanım: yanardağlar kendi haline bırakılmalıdır.

(bkz: yeşili sev doğayı koru)
bahsi geçen konunun entrylerini okudukça kötü olduğum ve şiddet ifadelerine şahit olduğum bu entrylerin silinmesi gerektiğini düşündüğüm cümleler.. *
cock-ring denilen iğrenç metalin takılmasıyla içim parçalanan uzuv.
bir de penisteki değil de,penisin içinde olduğu delikler vardır ki, bunlar da bir nevi penis delikleridir.

(bkz: am)
(bkz: göt)
(bkz: glory hole)
(bkz: karpuza açılan delik)
düşününce çok şey söylettirir insana .

(bkz: bir hoş oldum )
duj jeliyle cok ovulunca fena yanar.