piç erkek çekiciliği

vardır böyle bir çekicilik. bu adamlarda aşırı efendi ve sakin insanlarda olmayan bir heyecan vardır. belki de aşırı efendi, sakin ve güvenilir insanlar kimsenin veremeyeceği huzuru getirebilir önüne ama gözünde olmaz aklın o piç insanlardadır. tercih yapmakta zorlandığınızda unutmayın ki; kalıcı olanı makbuldur. türkan şoray modeli aklınızda olup sevginin ne olduğunu hatırlayınız.
aura meselesi, elektrik meselesi, hava meselesi, ne derseniz deyin, insan ruhunun serseriliğe ve yabaniliğe açlığını kanıtlayan, halim selim insanlar yerine serseri ruhlu adamlara gönül akıtmaya yol açan doğru önermedir. daha hayatı dolu dolu yaşatır gibi gelir bu tipler.
aşırı özgüvenden gelen çekiciliktir o. hep diyorum özgüven dünyanın en seksi şeyi. ben bir tane bile özgüvensiz piç görmedim.
vardır bazen. ama piçlerden de piçlikten de uzak durmalıdır.
gerek kötü çocuk görünümü, gerekse aynı yoldaki tavırarıyla bu bad boy arkadaşların hayli çekici geldiği bir gerçek ama kanımca bir süre o sizi bırakmasa-ki bu da tahmini aldatmasıyla olur-bir süre sonra siz ondan bıkabilirsiniz zira kimse kum torbası olmaktan hoşlanmazi hoşlanmamalı. bundan daha iyisini hak ediyoruz falan çünkü. eğlenilecek adam var evlenilecek adam var hani.

konu hakkında,