profil sitelerinde gelen en saçma mesajlar

twitter'dan dm olarak geldi saçma mı ilginç mi nedir bilemedim. ama çıldırmışlık gibi geldi bana. şöyle:

"selam çok tatlı memelerin var yalamak, senin kölen olmak istiyorum. beni gece gündüz sik hatta ailemi de sikebilirsin. kardeşimin iç çamaşırlarını giymekten hoşlanıyorum. özellikle kirli donlar terli sütyenler. sana para da veririm. bana aileni anlatsana. finansal kölen de olurum çok gizliyim. hemen nude atıyorum"
yazdıklarına dikkat et yazarlıklara uymuyor düzgün yaz ulan sana ne burası nefes alma alanım özgürlük yerim istediğim gibi saçma yazarım istediğimde düzgün yazarım ayısözlüğün rtürk sorumlusumusun
"seni o maskülen halinle ama hamileyken hayal ediyorum" şeklinde bir mesaj gelmişti. sohbetten şöyle kaçtım.
çok fazla gelmekle beraber en son sesli güldüğüm

"beni atınız yapıp binmek kırbaçlamak ister misiniz?"
profil sitelerinden değil de whatsapp'tan bir deli peyda olmuştu geçen yıl. profilimde resim yoktu o ara. eleman "murat nasılsın " diye başladı. ben murat değilim yanlış oldu dedim. demez olaydım.

"müraatt, allah belanı versiiin. beni kullandın attın. nerdesin kiminlesin. gelip o koynundaki orospunun ağzına s.çcam. beni mahvettin. sensiz yapamıyorum nolur bir şans daha ver"

minvalinden onlarca mesaj döktürdü vatandaş. mesajda "murat degilim" dememe inanmadığı için aradım. ben kadın sanıyorum tabi. öğrenilmiş caresizlik gibi aynı. nerden bileyim kırk yılın başı yanlış gelen bir mesaj genç bir gay tarafindan gelecek. konuştum. gayet mahcup bir ses tonuyla "afedersiniz" dedi. olur böyle şeyler dedim. biraz da nasihat verip iyi dileklerle kapattım telefonu. iletişime devam etmek isterdim ama arama kayıtlarında iş gereği çok fazla yabancı numara olduğu için arada siliyorum. bu da öyle gümbürtüye gitti. ve geri de dönmedi.

buralardaysan ve okuyorsan ulaş bana. sohbet edek, dedikodu yapak.
tanışmaya devam ederken " sana kanka diyebilir miyim?" sorusu en saçma şeylerin başında gelir. samimiyet sağlayabilmek içinmiş. madem kanka diyeceksin konustuklarimiz ne? madem başka bir yönde konuşuyoruz kanka niye? böyle böyle paradokslar.
beyaz havlu spor çorap giyiyorsan evlenirim seninle.*
merhaba çok hoşsun tanışmak isterim.. (gabile gold üyesi, genel mesaj)
konuştuğum bir adamın, yüz fotoğrafı istemem sonucu penis fotoğrafı göndermesi üzerine, istediği bu değildi aslında diye cevap vermitşim. attığı mesaj şuydu.
"pardon canım, çocuk yanlışlıkla dokunda bunu gönderdim."
mesaj değilde birinin profilinde gördüm az önce. şu yazıyordu:
bayansı erkekler daha tercihimdir full aktifim.
ve odada bulunan iki kişi yüzünden içimden attığım büyük bir kahkaha bastırdı beni.
-aşkım sütyenin ne renk?
havasından geçilmeyen biriyle yazışırken tabi ki övünmelere doymadığı için konu ne iş yaptığımıza da geldi.meslek olarak üç mühendislik dalı saydı , aynı zaman da öğretmen ve işletme mezunu da olduğunu ekledi.mümkün mü bilmiyorum ama birbirimize hava atıp üstünlük kurmaya çalışırken yalanın dozunu fazla kaçırmamak gerek.
bana niye gelmiyor hiç böyle 'fetiş' mesajlar?
gölgemi çektiğim fotoğrafı profile koydum.

gelen mesaj; o güzel gölgenle sevişirim senin.
  • /
  • 4