randevulaştığı adamı mekanda bırakıp kaçan gay

masadayken "acil işim çıktı gitmem gerek" deneni münasip olan versiyonudur. * *
ibnelerin arada birde olsa yaptığı durumdur. ya tuvalete gider ya da sigara almaya. itiraf bende yaptım büyük haz aldım. kötü olan o masada kalan kişi olmak. onu da bırakalım o düşünsün.
kaba davranan geydir
ne olursa olsun,bi nezaketen hadi kalkalım veya bi işim var müsadenle gidiyorum demek varken,başlıktaki şeyi yapmak ta artık nedir,ismini siz koyun.
allahtan şu ana dek öyle biriyle karşılaşmadım,karşılaştırmasın da.
evet korkaktır, karaktersizdir, açık sözlü değildir. insanlar bazen internette göründükleri gibi çıkmayabilirler. hatta tam bir hayal kırıklığı bile olablilir. böyle hallerde düşündüklerinizi, hissettiklerinizi karşınızdakine açık sözlülükle anlatmak dışında ne yapılabilir? evet karşınızdaki kişi kırılıp üzülebilir ancak bırakıp kaçtığınız duruma üzüleceğinden çok daha az üzülecektir. karşınızdaki çirkef bir tipse ve söylediklerinizi ters karşılarsa da bu onun kalitesizliği, karaktersizliği, hazımsızlığı olur. reddedilmeyi, beğenilmemeyi kaldıramayan, hazmedemeyen bir insanla da iyi ki de bir şeyler yaşamadım diyebilirsiniz sonuçta. dolayısıyla açık sözlü olmak her durumda en kazançlı, mantıklı ve ahlaklı yoldur.
gayler entrika sevdiği için kaçan kovalanır mantığındadır. ama haber vermediği için sadece kaçtığıyla kalacaktır.
ilk randevusunda eski sevgilisini anlatmaya başlamıssa yapın bunu sonra çok dua edeceksiniz bana
eğer bırakılan kişi telefonu elinden düşürmemişse daha bile önce kaçması gereken gaydir.
valla bu olaya benzer bişey anlatacam başıma çok geliyor bu tarz şeyler benim malum şişmanım çünkü vs falan bundan 5 ay önce bi chaserla konuştum izmirden iyi biri gibiydi tek cinsel yönden anlaşamıyorduk sonra benden hoşlandı ortak bi paydada buluştuk oda üzülmesin bende üzülmeyim buluşalım dedik fakat benim işçiyim markette 1 izin günüm var haftada neyse plan yapamadık almanyaya gitti ocakta nisanda döndü bana yazdı tellerimiz verdik falan dedim ben gelicem plan yapalım tamam dedi bende ona azcık hoşlanmıştım para biriktirdim izmire gidecez gezecez eğlenecez diye izin almaya çalıştım zar zor aldım geleceğim gün bi mesaj geldi selam.... sonra başımdan kaynar sular döküldü yeni bir ilişkiye başlıyorum ilişkimin gidişatı için bana artık mesaj atmazsan sevinirim falan vsssss bana öyle bi koydu ki mutlu olmak için hayaller kurup müdürle çene yapıp izin almak için kırk kere yalvardım ben onun için onun yaptığı ise bi kalemde silmek mesajına cevap yazmadım sustum kafam öyle bir durdu ki call of duty de flash yemiş gibi sağır bir gürültü....kendisi güya aşk istemiyo ama ilişkiye başlamış kendisi iki gün önce planlar mükemmel işliyor geleceğim gün ise son dk mesaj atıyor bana yazma diye ulan ben sana taciz mesajımı attım yada seni zor durumdamı bıraktın çok değersiz biriyim çok.....