red bull

taurin maddesi içerdiği için kanatlandırdığı iddia edilen enerji içeceği. ama şöyle bir şey var,bir kalıp bütün fındık taneli çikolatayla* içildiğinde ilk safhada atom karıncaya dönüştürdüğü ispanlanmıştır* ve gün boyu tok tutarakta diğer safları tamamlamış olur.

ayrıca;(bkz: red bull racing )
bir dönem hayatım bununla geçiyordu benim. kahvaltıda vazgeçilmezimdi. sabahları bir adet snickers bir tane de red bull ile güne süper başlıyordum. gün içinde de 4 adet falan içmişliğim vardır. fakat muhteşem enerji verdikten sonra uyku ve titreme yapıyor. yıllardır içmem. kokusu bile rahatsız ediyor artık. *
üç kadeh votkamı şereflendiren güzel içecek. şekerimi 300e çıkarmışlığı vardır. kokusunu bende sevmiyorum artık. rakının yeri bir başka çünkü.
spor yaparken kullanılmasının yanında spor esnasında su ile karıştırılarak içilmesi gereken.
sevmem, sevemedim. burn forever.
ders çalışırken ya da sabahlanmak isterken uyku kaçırmada kahveden daha etkili.2 tane çak gözler faltaşı mübarek..
deli gibi çalışmak istediğim firma o ne karizmatik elemanlardır öyle hele bi de şirket arabalarının new bettle ve cooper olduğunu düşünürsek daha da cazip geliyor...
bu sabah migrosta yeni şişesi ile bana sürpriz yaptı kırmızı boğa, hoş olmuş, kapaklı olması iyi fikir.

vodka ile kombine edilmesi gereken içecek
daha az önce içtim xd alköl ile karıştırmayın yazar ama 1 kere bile karıştırmadan içmişligim yok (soğuk içiniz)
içtiğimde çarpıntı yapan içecek. yaşlandık artık yaramıyor bünyeye ama etkinlikleri olsun extreme spor olsun severiz bayılırız. ayrıca f1 istanbulda ilk yapıldığında red bull ayrıcalığı ile izlemeye gitmiştik güzel günlerdi..
yellow edition olanida denedim gayet iyi ~