redkid23

kendisini takipten çıktığım için (bir de entrylerine beğeni atmadığım için*) hakkımda rahatsızlık bildirmiş bir yazar. kendisinin "kişisel mevzuları" olarak bahsettiği şey arası bozulduğu için aslen sözlüğe kendisinin davet etmiş olduğu başka bir yazarı* açıktan taciz etmesi, taciz ettiği yazarın sözlükten kovulmuş olması ve açıktan ırkçılığa destek çıkan durumlara yol açmış olmasıdır. bu durumda da kendisini takipten çıktım.

edit: kendisine o dönemde ve sonrasında da olumlu /olumsuz bir söz söylememiş olmama rağmen bunca zaman sonra neden şimdi bu tip entryler girdiğini anlamadığım yazar.

edit: kendi entrylerini ve kendisinin yol açtığı durumu görmezden gelmeye devam eden ve kişisel sataşmalara devam eden bir yazar. bunca zaman sonra ne oldu?
hoşgelmiş. redkid22'nin devamı profil midir?
iyi yazıyor!
özellikle müzik zevkini beğeniyorum. daha fazla şarkı paylaşsa diyorum bazen.
yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
melek kanatlarımın altındaki yazardır. ne hata yaparsa yapsın sorgulamayacağım arkadaşlarımın arasında. eee ablalık sırası bizde.
yeni işinin istanbulda olması için dua ettiğim yegane arkadaşım.
kendisinin hiç fotoğrafı yok bana fake diyor. demek sen sanalsın
tamam problem yok demek kötü şeyler yaşamışsın belliki canın saolsun benimde insanlara hiç güvenim kalmadı allah iyileriyle karşılaştırsın
kendisinin bir ara üzerine gidilmişti. haklı veya haksız; bunun önemi şu an yok bence. muhtemelen zor bir dönemden geçiyordu "kişisel mevzuları"n yaşandığı zaman. entrylerini beğenerek takip ediyorum. köprünün altından sular akıyor neyse ki.