winamp

last fm free player ile birlikte bilgisayarımda vazgeçemediğim müzik player.

sevgiliyle buluşma gününün öncesindeki gece uyuyamamak

kavga veya ayrılık durumunda,
" seni görecem diye sabahlara kadar uyumadım ben. sense neler yapıyorsun."
denmesine ortam hazırlayacak durumdur kendisi.


zeynep esmeray özadikti

sigara içip toplu taşıma aracına binen insan modeli

gayet normal bir olgudur. bu taşıtların gelme saatleri belli değildir sigara içerken geliverir, binmek zorunda olunabilir binilir. ***

2020 olimpiyatları için hazırlanan istanbul tanıtım filmi

istanbul ve madrid in tanıtım filmleri birbirlerine çok benziyor. sporla alakalı görüntü olmaması bakımından, madrid'in hızlı treni de var falan. tokyo tamamiyle spor organizasyonu oldugunu tanıtım filminde göstermiş, sporcularını göstermiş, minik bir de kırmızı kalp, gayet başarılı. birde şu var ne kadar aciziz kendi müziğimizi bile kullanamıyoruz kendimizi tanıtırken. istanbul modern ha. çok yazık çok.

ahanda son 3 e kalan şehirlerin tanıtım filmleri,

bu ülkede çocuğumu nasıl şerefli yetiştireyim

hayatımın erekeğini bulunca mutlaka hayata geçireceğim çocuğum olması ihtimalinde aklımı kurcalayan şerefsizlik kipi.

homofobi, cinayet, insan hayatının değersizliği, göt kılı olmaya meyilli bir halk ve günden güne yaşanılan yüzölçümden ve çevreden soğutan türlü vakalar derken; çocuk yetiştirmenin zorluğu aklıma dank ediyor. şu haliyle şerefli bir evlat yetiştirmeyi başarabilmek ciddi anlamda üstün yetenekli adamın işi.

ayı sözlük yazarlarının takıntıları

çok üzülerek söylüyorum ki; benim takıntım gay temalı bütün sitelere gizli sekmeden girmek. çocukken bir kere ablam internet explorer'ın geçmişinde girdiğim gay siteleri görmüştü. o günden beri takıntı haline getirdim. şu anda ailemden kilometrelerce uzakta, oldukça güvenli bir bilgisayarım var ve ben hala gizli sekmeden giriyorum. hayır öyle anlaşılmaktan korkan birisi de değilim. ailem biliyor benim sonuçta, daha kimden çekineceğim. ama işte takıntı olmuş. geçende bu takıntıyı yenmeye çalıştım. normal sekmeden ayı sözlük'e girdim. şifremi bile kaydettim. iki dakika sonra dayanamadım bütün geçmişi temizledim. öyle yani.

porter

bu adama ne dense az gelir. o kadar çok rolü vardır ki şu minnacık toplumda.. ama hepsini de eline yüzüne bulaştırmıştır hiçbir şeyin hakkından gelememektedir. dün yine işten çıkıp kreşe uğrayıp çocuğunu almış düşmüş evinin yoluna, eli işte gözü oynaşta bir "adam" beni arıyor: "zagor çocuğun ağzına bant yapıştırdım nefes alamasın boğulsun gebersin! ayh bi rahatlık vermedi 2 dakka konuşayım insanlarla!" ne kaıdnlık ne annelik görevlerini yerine getirebiliyor! canım sen emekli ol sarkmış estetik tutmayan rahminle birlikte emekliliğe ayrıl, zaten dağda bayırda mı nerde yaşıyorsan telefonun bile çekmiyor ucuzcu insan!

bana ortalık orospusu diyen rahmi estetik tutmayan insan! şu sözlüğe ulu orta tüm kirli çamaşırlarını dökerim kepaze olursun valla. istanbul'a asırda bir gelmene rağmen böylesi bir metropol şehirde dilden dile dolanan ününden bahsederim. ayrıca hiç öyle portakal pamuk activia cart curt kullanmıyorum gayet doğal yöntemlerle kendime bakıyorum! spor yapıyorum sağlıklı besleniyorum! senin gibi alsancaklarda ordan oraya kepaze şekilde gezip sürahiler dolusu biralar içip göbeğimi dizlerime indirmiyorum! gayet fit bir adamım 30 yaşında 75 kiloya düşmüş sağlıklı bir insanım! 25 yaşındasın ama* maşşallah 40 gösteriyorsun dizlerine sarkan göbeğinle en son ayaklarını ne zaman gördün sormaya utanıyorum!

sen de çalış senin de olsun! senin gibi o bar benim bu bar benim gezmedim oturdum okulumu güzelce bitirdim devletin sıcak kollarına koyuverdim kendimi! akşama kadar oturup müzik dinleyip insanlarla şen şakrak kahkahalar tabisi atarım! hem önce sen para kazan da istanbul'a gel misafir edelim seni.. kırışık ellerini de öptürelim artık kaç ay oldu..

kalk kız erkek doğra

ezilen veya haksızlığa uğrayan her birey, sınıf veya kesim için hakkını aramak ve elde etmek mübahtır.
bu olamıyorsa, isyan etmek veya misilleme yapmak, analarının ak sütü gibi helaldir ve evladır!

(bkz: feminizm)
(bkz: eko-feminizm)
(bkz: kadın hakları)
(bkz: kadın cinayetleri)

anubıs

yeni sözlükçümüz. tr karakterle kayıt olmuş. umarım mesajlaşmada sıkıntı yaşamaz. hoş geldin aramıza.

(bkz: askk)

melisa sarıusta