sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

yeni bir ev , yeni bir hayat...

ilk eşcinsel deneyim

yaş 29 falandır. dış görünüş olarak aynen ayı sözlüğün temasındaki ayıya benzeyen ve bana çok çekici gelen en samimi arkadaşım, ki doktordu, akşama evine çağırır. saatlerce sohbet edilir. içki içemediğimi bildiği halde ısrarla domuz sıkısı bir votka içirir. benim kötü olduğumu görünce sarılıp, banyoya kusmaya götürür. sonra da yatak odasında yatağa yatırır ve "sana bir masaj yapayım birşeyin kalmaz" diyerek elbiselerimi çıkarmaya başlar. bana dokunuşlarının, yataktaki ona ait kokunun beni o halde bile erekte ettiğini görünce masajı falan siktiret deyip direk dudaklara yumulur.

bankacibear

ağlayarak zırlayarak leave bankacıbear alone diyerek destek çıktığım yazardır.

inci sözlüğün kapanması

an itibariyle pek bir hareketli ortam. incisözlük, son anda götünü ifşa etmeye karar verip caps ini yollayanlardan ve eğer 100 kişi sok derse, götüne herhangi bir şey sokacağına söz verenlerden geçilmiyor. olaylar olaylar. ben ve ekibim alfonso olayları yakından takip ediyoruz.

bim

ülkeyi doyurdukları için teşekkürü bir borç bilirim kendilerine. köpek öldüren le colaları da olmasa iyiydi.

cinsiyet kimliğinizi nasıl tanımlarsınız

ne kadın nede erkek olarak tanımlıyorum cinsiyetsiz olarak tanımlıyorum kendimi...

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

lorde - everybody wants to rule the world

veda busesi

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

jeff buckley-hallelujah der ve hem halet-i ruhiyemi hem de dinlediğimden beri kafamı kurcalayan soruyu ortaya koyar giderim.patron iyi de bu adam bu şarkıyı hangi güzel anında yazdı,nasıl ortaya çıktı ?

alttaki yazara soracaklarım var

muharrem ayı sanırım..


alttaki yazar, okuldaki proje keyif vermeye başladı, iş yerinde de büyümeye gidiliyor ama bu durumda ünvanımın önemi düşüyor gibi..

sıkıldım anladığın, okulu da işi de siktir edip askerliği mi aradan çıkarsam yoksa, okula yönelip akademiden mi yardırsam, yok daha da olması otur oturduğun yerde astral kurulu düzenini bozma ite kaka işte devam eyle mi dersin?

first of the year

baya iyi sarki. zamaninda kulaklikla son ses dinlerdim sabahlari okula giderken.. evet sabah sabah ben oyle seyler dinlerdim ..
(bkz: bu nasıl kafa)