trivela

ricardo quaresmanın topa ayak dışı ile vurmasına verilen ad. artistik olsun diye değil daha iyi vurabildiği için bu yolu kullandığını söylemiştir.
eve gidince video eklenecek.

muhafazakar eşcinsel

inançlı, mümin - mümine eşcinsel kişi. <br> <br>muhafazakâr ateist olarak; kelimenin toplum içinde anlaşılan manasını değil de salt manasını düşününce tabi ki en muhafazakâr insanlar mevcut sistemi korumak isteyen laik ve cumhuriyetçi anlayışa sahip olan insanlar oluyor. <br> <br>bu arada günümüzde inançlı olanın ikinci sınıf insan muamelesi görüp inançsızlığın yüceltilmesi ve aydın olarak görülmesi ise karanlık ortaçağ avrupasındaki kilise baskısından bir farkı yoktur zannımca. inanç insana değer katar, yaratılmışların en şereflisi olduğu vurgusunu yapar. yaratanın nurundan ruh aldığını, sonu olan, sınırları olan bir evrende ne yaparsa yapsın mutlu olamayacağını söyler.

gülben ergen in ateistlere şifa dilemesi

durduk yere ayı sözlük yazarlarına koyan şarkılar

0ad6 gece gece ne koydu ya... hayır hayır ağlamıcam, bu sefer ağlamıcam...

can dündar

2008 de yaptığı "mustafa" isimli belgesel/film i sonrasında beğeni kazanmış ama bir o kadar da eleştrilere maruz kalmıştır. mutevazi insan "olabildiğince internetten uzak durun, yaratıcılığınız köreliyor" diyor. an itibariyle kral çıplak konuğu. yeni kitabı aşka veda yı da tanıtıyor.

kardeşlere eşcinsel olduğunu açıklamak

en iyisi hepsini bir araya toplayip, " bakin ben hepimizin escinsel oldugunu biliyorum. dert etmeyin, rahat olun, zaten bende ayi sözlükte yazarim" demektir. kardeslerimizin bünyesinde bir rahatlama olacak, size sarilacak, bazilari hislenip aglayacaktir. hepsine teker teker escinsel olduklarini açiklamak zaman kaybidir. böylece hepsini birden aradan çikarirsiniz. herkes isine gücüne bakar sonra.

sakalı ya da bıyığı düzelteyim derken sikip atmak

azıcık ordan, ayyy çok kaçtı, biraz da burdan, ayyy asimetrik oldu, biraz ordan biraz burdan derken bir bakmışsınız birkaç sakal kalıntısının kalmasına neden olan ve sonunda o saçma görünümlü kalıntıların da kesilmesiyle sıfır numara traşlı bir yüz elde ettiğiniz traş eylemi. kökü bende nasılsa diye avutabirlirsiniz kendinizi

kırıkkale de gay olmak

kırıkkale, kırşehir, yozgat, niğde, aksaray, nevşehir, iç anadolu'nun küçük basık şehirleri insanlarının halaaaa çoğu insanın yontulmadığı bir şehirdir. malesef ben de şimdilik kırşehir'deyim aynı sıkıntıları ben de çekiyorum;acı bir durum.

fotoğraf çekilirken başını yana eğen gay

ne yapıyor la bu dedirten tuhaf poz. kırıkmıdır nedir anlamadım. nasıl bir reflekse, kezbanlarında defult gelir bu.

not: ironi yok elini korkak alıştırma.*

dünyaya yegane geliş gayesi seks olan bir adama aşık olmak

kimseyi seks yapmak için yaşıyor diye eleştiremeyeceğim gibi, kimseyi bu tür adamlara aşık oluyor diye de garipsemeyeceğim ikilem. neticede hor'lu göremem garibi bir allahı vardır.

zor tabi, bu tür hissi nümayişlerden ne dramlar duyuyor ve okuyoruz. drama queen kurumunun ekmek teknesi bu hadiseler.

işin enteresan yanı growlr ve planetromeo gibi kanallarda aşka anti olan kitle tarafından "only seks no love.", "sadece fun.", "aşk aramıyorum sadece iyi seks lazım aga." gibi pek çok nazari ve tatbiki ilimlerin türemesi. evet, "madem karşındaki anasının gözü hatta gözü dışarda bir seks hastası sen de ona aşık olmayıver, aşık olma noktasında geriye çekilme gösteremiyorsan nelere katlanman gerektiğini bir düşün; öyle karar ver." derim. gönül ferman dinlemiyor tamam da, ferman denen hadise; yüzyıllar önce padişah buyruklarında kaldı kanımca.

yaran yanlış okumalar

ekmekarasi

sevimlilikten sempatiklikten ölen erkek güzeli.