kendim ettim kendim buldum

dünya etme ve bulma dünyasıysa eğer edersin ve bulursun. gül gibi sararıp solarsın. eywah.

bakınızlarla yaşıyorum

başlıkları bakınızlarla süslemeyi seven sözlük kişisinin hayata yüklediği manadır. *

(bkz: alkışlarla yaşıyorum)

ayı sözlük'e destek kampanyası

koyuyazarı son dakika açıklamasından dolayı esefle kınadığım yardımlaşmadır. bilseydim cebimdeki son kuruşa kadar yollardım, küçük bir miktarla yetinmezdim.

vicdan

çok kemirgen bir duygudur.

sex and the city

dizinin filmine giden erkeklerle röportaj yapılmıştı ve hiçbiri hetero değil de. zaten 4 karakterin de kadın olması ve oldukça kadınlık kokması heteroların ilgisi çekmiyor.

sözlüğe sitar yazınca boş bir sayfa çıkması

sitar hakkında tanım girmek için "sitar" sözcüğünü arattığım zaman gerçekleşmiş durum.

düzenleme: tamam, yine de yazabiliyormuşsunuz. * *

html

hypertext markup language'dır açılımı.

haberi olsun

rahmetli astral gay ukdesidir efendim, göbek atarak dolduruyorum ukdeyi haberi olsun.

efendime söyleyim haberi olsun albümünü yıldız'ım tilbe'm 6. albümü olarak 2002 yılında çıkartmıştır. albumde 11 şarkı olup 10'unun da söz ve müziği yıldız tilbe'ye aittir. albümdeki kendine ait olmayan ne diyem adlı hareketli türkünün sözleri ali maraşlı'ya, bestesi ise mehmet aslan'a aittir.

albume adını veren haberi olsun şarkısını eminim ki hepiniz biliyorsunuz. fakat aynı yıl içinde bu şarkının bir de remixi basılmış, buyursunlar efendim:

eşcinsel peygamber

ayı sözlük üçüncü taksim muhabbet zirvesi

fazla kişi olunca kimle muhabbet edeceğini şaşırır insan. katılımcı sayısı böyle kalırsa çok daha sıcak bir ortam olacağı kesin. ama bu şekilde kalacağını sanmıyorum. işaretlemeyip gelen çok sayıda kişi olacaktır zannımca. kendine çok yoğun önemli insan havası vermeye çalışanlar işaretlemiyor tabi. bende tecrübesizlikten işaretledim hemen salak gibi. ilerde yapılacak zirvelerde son anda uğramışım gibi cool bir hava katacağım kendime ben de *

cerrahpaşa tıp fakültesi'nin ayı sözlük erişim engeli

lgbti olmak demek pornografi olmak demekmiş, biz çok yanlış gelmişiz kardeş. koskoca tıp fakültesinden daha iyi mi bilicez!