ahmet hakan

kanal 7de haber saati sunarken "kendi mahallesi"nden aforoz edilerek anaakım medyada iş bulan karakter. sakallı gözlüklü imajı hiç değişmedi. nişantaşında falan yaşıyor. entel ortamlarda boy göstermeye gayret ediyor. magazinel.
ahmet hakan ve zahit akman sunarlardi haber saatini.. birden kamyon çarptı bunlara biri makam sahibi oldu bürokraside diğerine köşe verdiler yeni bir hayat ahmet hakan kendi çapında cosmopolitan takılır
2. hıncal uluç vakası olmasından korkulan şahsiyet. her konuda bilgi sahibi, entel, sadece fuları eskik.
ileri görüşlü adammış vesselam kanal 7 den merkez medyaya geçti.hızla zenginleşen akp elitlerinin öncülerindendir efenim.
izzet çapa'ya "kadınım" diye seslenendir. oray eğin ile homoerotik anıları olduğu söylenendir. sayım çınar'la aşk yaşadığı iddia edilmektedir.

full heterodur.*
yazılarına itibar etmediğim ama twitter'da melih gökçek ile kapışmalarına hayran olduğum zat-ı muhterem.
twitterda melih gökçekle atışması ve cins cins twitleriyle yaran köşe yazarı, cnn türkte tarafsız bölge programı sunucusu.
melih gökçekle atışmaları meşhur olan takip edilebilecek sayılı insanlardan biri.
twitter'ın gülü, her şeyidir kendisi. paşa ne yiyip içiyse motoru bozmuş.
öpülesi, yenilip yutulası, benim gibi bear severlerin çekici bulduğunu düşündüğüm, yazılarında ki kendine haz mizahı, eleştirilerinde korkusuz olan, her zaman güçsüz tarafın yanında olan, sakallarını yediğimin tatlı adamı... alevileri savunduğunda ki tavrıyla beni kendine hayran bırakan, imam hatip'li yazar.
basın özgürlüğü sıralamalarında sonlara oynayan ülkemin pek güzide olmasa da şaklaban muhalif * kıvamında ki gazetecisi, uğradığı saldırı sonucu vücudunda kırıklar meydana geldiği belirtiliyor..

yakalanan 4 zanlı ile ilgili detayları irdelemek gerek..

daha önce abdürrahim boynukalın ve star gazetesi yazarı cem küçük tarafından tehdit edilen habercinin burnu ve kaburgası kırılmıştır.
daha önce abdürrahim boynukalın ve star gazetesi yazarı cem küçük tarafından tehdit edilen habercinin burnu ve kaburgası kırılmıştır.
ileri demokrasinin nimetleri, tüm ülkede son 5 yıldır tavan yapmıştır.
haksızlıklar, hukuksuzluklar, faşistlikler ve cinayetler tam gaz sürmektedir.
gazetecilerin tehdit edilmesi, yazılarından ötürü tutuklanması ve dövülmesi de, böyle bir tablonun ana bileşenlerinden biridir.
ahmet hakan, yeni türkiye cehenneminin yepyeni kurbanlarından olmuştur...
van'lı akraba bir ekip tarafından saldırıya uğramıştır. saldırganlar hem sabıkalı, hem de 2 tanesi akp üyesi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/30210788.asp
akp'nin teşkilattan sorumlu genel başkan yardımcısı mustafa ataş yaptığı açıklamada, "haksız yere yapılan her türlü şiddeti, darpı kınıyorum"
demiş...haklı yere şiddeti onaylıyosunuz yani, köpeklerr!
kendisine yapılan saldırıyı über haşin osmanlı ocakları üstlenmiş..

hayırlısı olsun..
seçim akşamıyla beraber çark etmeye başladı. güya muhalefetin oylarını kaybetmesini ya da yerinde saymasını sorguluyormuş vs. bunca pisliğe, baskıya, yalana, talana rağmen neden bir parti tek başına iktidar olur diyemiyor da arkadaş diğerlerini sorguluyor.
her gün okuduğum yazar. yazıları tam da bugünün hızlı tüketim kültürüne uygun. kısa cümleler, hatta tek kelimelik satırlar. iki dakika sürmez okuyup bitirmesi. tarafsız bölge'de daha birikimli gibi durur.
  • /
  • 2