seks mi sevgi mi

sevgi olunca gerisi gelir
sevgisiz de seks yapılabilir. seks olmadan da sevgi olabilir.
"hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye, işte ben onlardan değilim. ben sensiz de yaşarım; ama seninle bir başka yaşarım..." bundan başka bişey denilemez sanırım. sevgisizde sevişebilirsiniz* ama sevgiyle bir başka sevişirsiniz..
cinsellik uzmanı bir kadın şöyle demişti; sanıldığının aksine pek sevişmiyoruz, seks yapıyoruz diye. galiba hedeflenen hislerin de dahil olduğu bir seks.
önce seks, sevgiye bakarız bi ara
sevgi kendini salıyor artık sex oluyor enteresan bir durum.
sevdin mi ağzına sıçılıyor. sex yapmakta sevmeden olmuyor. cam sexi hele bir anlasam. benim sadık yarim elizbeth. ve bu konularda deneyimli bir mürebbiye aranmaktadır. ücret dolgun*
sevgi arası sex olsun. içine bolca beyaz çikolata sosu alayım. *
sadece sevgi zaten zamanla sex olacak ki
en ideali sevgili ile seks.. tadına doyum olmayandır.
seks güzel sevgi de güzel ama aşk çok boktan. hemen yıpranıyor. mesela ben bayılırım yıpratmaya *
her ikiside aslında çok içiçe geçmiş ve birbirinin tamamlayıcısı kavramlardır. her seks yaptığınız kişiyi sevemezsiniz. her sevdiğiniz kişi ile de yatakta uyumlu olmayabilirisiniz. zaten yatakta uyumlu olamadığınız bir kişiye olan sevginiz bir süre sonra onun ya da sizin aranmaya başlamanız sebebiyle çatırdamaya ve bitmeye mahkum olacaktır ne yazıkki. en katmerlisi sevdiği kişi ile seks yapmaktır. seveceğin (ve seni sevecek) doğru adamı bulana dek, abartmamak kaydıyla test sürüşü yapmanın sakıncası yoktur.
internet cafeye'de gidip pc ihtiyacını giderebilirsin ama biz yinede eve pc alıyoruz, yetmiyor akıllı telefon alıyoruz..
adamına göre muamele* der, susarım.
ikisi de kendi kulvarında iyidir matematiği seks olmadan sevgi olmaz sevgi olmadan seks olmazdır aslında ama karşında ki adama göre de şekillenir esner kasma yea
  • /
  • 2