seri eksileme çetesi kuran ve yazarlara baskı yapan yazar grubu

4-5 sene önce yaşanan ve bazı yazarların aşırı derecede seri eksi yemesi üzerine siteyi terk etmesi ile ortaya çıkan oluşum. seri eksi yanında psikolojik baskıya da maruz kaldı bu yazarlar.

bir anda yazarların bir kısmı seri eskiye maruz kalıp, tek tek sözlüğü terk etmeye başlayınca durum merak uyandırmış; hadise mesajlaşma kısmının okunması ile ortaya çıkarılmış, seri eksileme çetesi kuran yazarlar siteden uçurulmuştur.

bildiğim kadar ıle dark bear site içi mesajları ilk kez bu sebeple okumuştu.

(bkz:dark bear mesajlarımızı görüyor mu)
galiba siteye ilk kaydolduğum zamanlarada denk geliyor bu hadise.girdiğim entriler çoğu zaman uçuruluyordu.yeryer eksilendiğimde olmuştu.baktım entrileri uçurulmasın diye törpüleyince geriye yazacak pek birşey kalmıyor en iyisi hiç yazmayayım demiştim.
böyle bi lgbt sitesinde böyle bir olayla karşılaşmak üzücü.
eksi alıyor diye siteyi terk etmek fazla ponçik bir davranış değil mi ya? ayı sözlükte? ben bile aşırı umursamaz davranabiliyorsam size ne oluyor ki? diye düşünmedim değil.
bu basligi acan yazara sonsuz tesekkur ediyorum
oncelikle bu cete yada bireyin amaci nedir bir yazari hedef haline getirip eksi manyagi yapmak egosuna ne katiyor cozemedim ben bir yazar geliyor hosgeldin diyorum geleneksel olarak eksi cinsel fantezimden bahsediyorum eksi (fantezimin aynisini yukardaki veya asagidaki yazar giriyor artilar havada seversin sevmezsin) erkek foto kampayasinda linc yedim -9 oldum bu arkadaslarin kendimden utandim resmen zaten disarda kiloluyum diye bir suru insan ucube tasak malzemesi yapiyor bana burasi benim ozgurluk alanim...sozde lgbt bireyleri birbirini kollar islerine gelince otekilestirme yapiliyor ühüü aglayipta sonra sozlukteki hedef gosterilen yazarlari otekilestiren bazi yazarlar var isime geleni otekilestirip ayristiririm ben mantigi ile bi yere varilmiyor ego tatmini bence bu...ben cok zor gunler gecirdim bu yil bedensel engelli oldugumu ogrendim ailemle soguk savas var is yerinde 12 saate yakin calisiyorum biseyleri duzeltmek icin ama duzelmiyor buraya azcikta olsa kafa dagitmak iyi oldugumu hissetmek icin giriyorum cok super yakisikli bir bear chubby degilim iddiam yok ama azcik elestiride yikici degil yapici olun bisey kaybetmek yerine yucelirsiniz
bu ara bana da dadandılar ama kim olduklarını gayet iyi biliyorum o yüzden içim rahat. kendi kendini tatmin etme yöntemlerinden biri işte. napsın zavallıcıklar onlar da böyle eğleniyorlar.