sevgilinin hornet'i silmesi

vizyonsuzluktur. hornet gibi bir uygulamaları ilişkide değer yargısı olarak görüp partnerin gözüne gözüne sokan tipler nedense ilişki bitiminde anında hornet'e geri dönüyorlar. bir sonraki versiyonu facebook kapattırıp, whatsapp son görülme saatine göre sevgiliyi dövmek sanırım. siliyorsanız ayrılınca geri dönmeyin, bir yandan arzularınızdan, diğer yandan eski sevgilinizden bahsederken libidomu düşürüyorsunuz.
vizyonsuzluk değildir, saygı gösterisidir. sevgili kavramının değerine bağlı tabi gözünüzde. ilişkiniz değerli ve karşınızdaki sizin için önemliyse "rahatlık" kisvesi altında düşüncesizlik yapmak hoş değil. hornet'i silmek veya yüklemek iki saniye sürmüyor sonuçta. ilişkiye girdiyseniz biraz götünüzü yırtın.
bunu ''sevgilinin kendi hornetini silmesi'' gibi algıladığımdan relationship goals diye haykıracaktım ki arada kaldım.

kimsenin herhangi bi şeyine bu denli karışması gerektiğini düşünmüyorum zira kimse kimsenin sahibi değil; anneniz-babanız bile değil ki size bir şeyi yapma-ma/kısıtlama getirsin 20+ bir insansanız o bile saçma bi durum. böyle olunca biraz ürkünç bi tablo çıkıyor ortaya. tabi şöyle de bir şey var: biriyle ilişkiye başlayacak kadar uyum-iletişim içerisindeyseniz(kaldı ki 3. günde sevgili olmadıysanız bir süre geçmiş, bir şeyler paylaşılıyordur), sonuçta diğerleriyle ilgilenmiyorsanız (öyle olunmalı) kişi app'leri kullanmamalı diye düşünüyorum, çünkü malum herkes günün sonunda ''sarılıp uyuyacak'' birisini arıyor ya. hem çikolataya hem vanilyaya sahip olamazsınız, ne yazık ki ilişkilerin çok sürmemesindeki en büyük sorunun da sürekli hep bir dışarıda birilerini arama-gözü olma olgusu olduğunu, bu maymun iştahlılık olduğunu düşünüyorum.

yazarın notu: 1,5 ay boyunca haftada 8-10 kere görüştüğüm, bayağı bayağı bi şeyler paylaştığım kişi de hornet kullanmazken yanımda hornet açıp milletle konuşmaya başlamıştı. 1,5 ayın sonunda da ortadan kayboldu, bu da öyle bir fun fact olsun.
kesin göstermeliktir, insanın içinde orospuluk olduktan sonra horneti silmiş neye yarar? gider otuz ayrı mecrada yine yapar yapacağını. böyle şeylere takılmamak lazım. sevgilinin içi pis olmadıktan sonra o hornet orada kalabilir.
tekrar yükleyeceği anlamına gelmektedir.
başlığın genel olmasından ötürü kafa karıştırmıştır.

sizin sevgilinizin sizin telefonunuzdaki horneti silmesi mi
yoksa
sizin bir ilişkiniz var ve siz kendi telefonunuzdaki horneti siliyorsunuz ve sevgilinize mi söylüyorsunuz?

kısacası: keramet hornette değildir efendim, yapacak olan bir yolunu bulur yapar yapmayacak olan her türlü yapmaz. hadi şimdi kurun durun kafada.
ex'im bana güvenmediğini söyleyip sildirmişti meğer kendisi silmeyip herkesle daha rahat yatmak için yaptırmış.

ben de kezban bir mal olarak horneti silip 7 ay ona sadık kaldım falan. ben ettim siz etmeyiniz.