songül karlı

gayet derli toplu aile kızı olarak tanıdığım , magazin programlarına çıkmayı bırak magazin bile seyretmediğini düşündüğüm

fakat

yanıldığımı anladığım hatun. epey değişmiş. dudaklar silikon dekolte o biçim falan. bildiğin seda sayan olmuş. bu kadar değişmeseydi keşke. en başından tanıdığımız songül karlı daha güzeldi.
yıllar önce derdim ama 20 sene olmuş şaka maka, bu kadın bildiğin uslu uslu türkü söylerdi televizyonda. sonra kayboldu gitti piyasadan sanırım. sonra ne oldu da bu kadar gündem maddesi* oldu anlamadım ben doğrusu, seneler sonra ufak bir araştırma ile evlilik programıyla ve sütyensiz memeleriyle çılgın atmış meğer. aynı programda evlenmiş sanırım, songül karlı sütyensiz ismiyle anılmasının sebebi aslında kocasının soyisminden ötürüymüş.
bu ülkede popüler ve konuşulan ünlü olmanın yolunun memeleri göze göze sokmak olduğunu kavrayan, eskinin halim selim, günümüzün carmen elektra tadındaki türkücüsü / evlilik programı sunucusu. ay gibi yar ve böyle olur mu türkülerini çok severdim. sivas katliamından kıl payı kurtulan türkücüdür aynı zamanda. hasta olduğu için gidememiş olması hayatını kurtarmıştır.
varoşun teki seda sayanın yandan yemiş hali.
dejenere alevi. sesi ve yorumu da çok dandikdi zaten. isabet oldu, türküler kurtuldu bu gacıdan.
sunuculuğunu yaptığı su gibi programında eşinin uyarısıyla kıyafetini değiştiren seda sayan çakması kişi.
bildiğin çingenevari davranan, sonradan bozma kadınsı şey *
aynı soyadı taşıyan arkadaşımın yanında malum espriyi yaptığımda yakın akrabası olduğunu öğrendiğim utanç verici kadın.
böyle bir kişiliksizlikte olan birine (hatta buna benzer her dişi için) "kadın" demek doğru gelmiyor bana. resmen "kadın"lara haksızlık gibi. bence bunlar "karı"..
songül karlı yı görünce aklıma sütyensiz serbest bıngıl bıngıl memeler geliyor
kapı kapı gezen ve eski eşinin kendini dolandırdığını beyan eden yıkık şarkıcı sunucu.