sözlüğün yemek yapabilen yazarları

tabiki de ben ben ben ben ve yine ben .
kralını yaparım, üstüne bir de her tür tatlıyı destan yazma düzeyinde yaparım. tek mesele yaptıklarımı yedirecek birini bulabilmek. yeni tarifleri üzerinde deneyebileceğim, midesi sağlam, kilo alma korkusu olmayan, iştahlı deneklere ihtiyacım var.
yemek konusunda fena değilimdir ama esas pasta-kurabiye bağlamında... 6 yıl önce yaptığım chocolate chip cookie hala konuşuluyor, tadı damaklarda.
(bkz: aksam bos musun)

canımın çektiği her yemeği yaparım; sarma mı çekti, oturur sararım; karnıyarık mı yemek istiyorum, hiç üşenmem yaparım. zaten tatlılara hiç girmiyorum daha teee lisedeyken yaptığım pastalar kurabiyeler meşhurdu...

hayır yemek yapıyorum ama her seferinde çok yapıyorum, tekrar tekrar yemeyi de sevmediğim için onu bitiricem diye 3 kişilik yemek yiyorum bi oturuşta.**
lisede yiyecek içecek okumanın bana kazandırdığı tek yarar bu oldu sanırım.
yemekten çok, tatlı yapmaktan keyif alırım.
karşınızda duruyor kendileri canlarım
keşke gelip benim mutfağımda da yapsalar dediğim yazarlardır. hastayım, yatak döşek yatıyorum. bi çorba, köfte falan fena gitmezdi hani.
tabi siz hiç fordprefect ve hestia nın yemeklerini görmediniz de ondan.

smellycat de listede yer alabilir. çok duyduk ama henüz icraat yok *

herkes olmuş kara murat benim
çok güzel pilav yaparım. tereyağlı arpa şehriyeli tavuk suyundan. böyle diri diri dane dane. pilav önemli genşler pilav yapan erkek her şeyi yapar.
yemek yapmaya bakış açıp tamamen şundan ibarettir:

http://9gag.com/gag/a9PAg4K

*
mutfak zirvesi kokusu alıyorum, yemek yapabiliyorum demekle olmaz, sözlükte en güzel yemek yapanların maharetlerini sergileyecekleri bir zirve tertiplemeli. elmalı kurabiyeler benden.
güzel yemek yapmakla kalmam bir o kadar pratiğim dattebayo.sacda kokoreç. hayatta yemem ama iyi yaparım.

her yemeği yapabiliyorum ama karnıyarık ve fırında makarnam dillere destan dağlara fermandır. taliplerimi bekliyorum.
ucundan kıyısından geçmiyorum. üstelik 2 -3 kere de zehirlenme ve zehirleme vakam var, mutfağıma bile girilmez yani.. sizınla deyılım.
valla yemeğimi yiyen herkes çok beğendi, tek eksiğim sebzelerle pek bir aram yok. ama gelin salatalı, soslu tavuklu/etli, hamurişli, tatlılı sofra kurayım size. yemekteyiz gibi puanlarsınız. kendime güveniyorum.