sözlükteki türk kürt çatışması

böyle bir şey yoktur . fakat böyle lanse edilmeye çalışılması vardır . terörist deyince akla kürtler geliyorsa ben ne yapayım ? ya da kendi üzerlerine alınıyorlarsa .
öyle bir şey yoktur. ortada bir çatışma da yoktur. hdp'nin varlığını kabullenememiş insanların demokratik hakkını kullanan insanlara hakaret etmesi ve ülkenin %13'ünü terörist ilan etmesi vardır. varsın etsinler. nefret etmek kolay iş.
bir ara vardı bölye bir durum sonra taraflar sıkıldı bıraktılar.yeni vatansever yazarcanlarımızın tekrar etmeye çalışıyor.boş verin kızlar sonuç değişmiyor ben gülüyorum sadece yazılanlara.sizde öyle yapın klavye başında misakı milli sınırlarını korumaya çalışmak çok komik.diğer bölücü ibnelerin ise can siparane kürt sorununa sahip çıkmaları parmakceyızlarını yormaya değmez.
(bkz: biji bratiya qunekan)
yoktur böyle bir şey. olay cahil, kibirli, saldırgan kişiliktekilerin saçmalaması ve onlara sabırla "yav o öyle değil böyle" diyenlerin çatışır gibi görünmesinden ibarettir.

ikinci gruptakilerin sabrına sağlık diliyorum. ilk gruba da feraset...

ciwanın algıda seçiciliğidir.

"canım öyle bir şey yok seni kandırmışlar, beyin anlatsın sana."
çatışmadan ve sürtüşmekten korkmayın güzel insanlar...
demokrasi ve karşılıklı gelişim böyle doğar!
beklediğiniz günler, umduğunuzdan daha yakın! *
şu dönemde böyle başlıklar görmek çok üzücü. türk ve kürtlerin arasında gerginlik görmekten mutlu olanların yazabilecekleri başlıklar bunlar sadece.

b9b06

şurdaki insanların söylediklerini dinleyip biraz anlamaya çalışsa herkes aslında ortada bir çatışma olmaması gerektiğini, var olan sorunların da el ele çözülebileceğini anlar diye düşünüyorum.
böyle bir şey yoktur. yani umarım yoktur. çünkü bir melez olarak kendi kendimle çatışmam şu an en son istediğim şey. lütfen.
bu arada hiç söylenmemiş ama böyle bir şey yoktur.
galatasaraylılar ile fenerbahçeliler arasındaki şike tartışmalarını anımsatan gereksiz boktan çatışma.
pkk ya ve pkk nın siyasetteki temsilcilerine terörist denilince sözlükteki kürt arkadaşlar alınıyor ve buna tepki gösteriyorsa ki bunu ilk entrymde de yazdım bunun sorumlusu ben değilim kimse kusura bakmasın . yok benim kürt arkadaşım var bilmem nelerle gelmeyin . türkiyede yaşıyoruz , kürtlerle beraber . iş hayatımda olsun okul hayatımda olsun gayet de iyi anlaşabiliyoruz arkadaşlarımla . konuyu saptırmaya gerek yok .

ikide bir içinde kürt, hdp, kürt erkeği gibi başlıklar açarsanız yaşanması olağan çatışmadır. sanki ayrıcalıkmış gibi, şükürler olsun ki türküm, diğerleri varoluşuyla gurur duyuyor da ben mi duymayacağım ayrıca evet inanılmaz demokratiksiniz, tabi tabi hdp barajı açmadan önce padişah fermanıyla hüküm alan kölelerdik , yapmaıin allah aşkına
sözlükte henüz türk-türk çatışması bile dinmemişken, sözüm ona hümanist ibnelerin "ötekilere" karşı göstereceği saygıdan mı bahsediyoruz?

zira yok öyle bir şey..
öncelikle bir insana sırf kendi uydurduğu ırk kimliklerinden kaynaklı olarak saygı duymak zorunda değiliz. ben kimliksizliği savunan bir insanım ve kürt kelimesini kabul etmiyorum tıpkı türk gibi. ay kendinizi etiketlemeye / adlandırmaya ne meraklısınız siz de he. bu arada bir arkadaş terörist kürt vs falan demiş. her ne kadar kürt kimlik siyasetine karşı olsam da siz bu insanlara meclise gelin diyorsunuz, baraj koyuyorsunuz. dağa çıkıyorlar vuruyorsun, meclise in diyorsun bu ne perhiz şekerim?
konudan ayrı olarak lgbti bireylerin kürt seviciliği de baydı artık arkadaşlar kabul edin hdp'nin tüzüğünde varsınız büzüğünde yoksunuz.
ayı sözlük diğer interaktif sözlüklerden farklı olarak çoğunluğu, hatta neredeyse tamamı, lgbti bireylerden oluşan bir sözlüktür. **

bu açıdan türkiye için çok önemlidir. çünkü burada tamamen kendimiz olabiliyoruz. siyasetin iyice boka sardığı şu günlerde, bu tartışmayı yapabileceğim bir sürü yer varken gelip onur yürüyüşünde beraber bayrak sallama ihtimalim olan kişilerle bu tartışmayı yapmak çok saçma geliyor.

aslında türk kürt çatışması başlı başına saçma geliyor ama neyse...

onun için elimden geldiğince sözlüğe siyasi içerikli entryler girmemeye çalışıyorum. tabii bu benim görüşüm ama size tavsiyem yukarıda da belirttiğim gibi tartışırken birbirimizin kalbini kırmamaya çalışalım ve günün sonunda aynı bayrağın altında mücadele edeceğimizi unutmayalım.

(bkz: tartışma üslubu)
en mantıklısı her iki taraftan ikişer yazarın eşleştirilip baş-göz edilmesi. çünkü neden? çünkü savaşma seviş. çünkü sevişmek bir ömür sürer savaşmak bir dakika. çünkü sevmek çiftleşmek değil tekleşmektir*. çünkü ben öyle istiyorum.
cağnım ülkenin, yalnız ve güzel ülkemin en büyük eksikliklerinden biri bu bence.
sonra barış da gelir bu ülkeye, kardeşlik de gelir, sevgi de gelir, seks de gelir.
yani.

sevişmeye hazır olun!
hem de çifte sevişmeye!
türkiye'yi yozlaşmaktan korumak için,
tüm insanlığı sevi şemsiyesinin altına toplayana,
sevgimizi yıldızlara sıçratana kadar.
türk! kürt!
sevgililik takımı, herzaman ışık hızında hareket eder!
ya seviş, ya terk et!
miyav!
*

bu sevgililik, sekslilik tohumlarını atabilmek adına;
yurt üzre toplanagelmiş kara bulutları def etmek adına;
barışı ve özgürlüğü getirebilmek adına;
ilk taşı ben atayım madem.

az sonra gözüme kestirdiğim bir yazarımıza özelden yürüyeceğim. umarım beni engellememiştir :'(

ayrıca;
(bkz: yaşasın halkların sevgililiği)üzgün edit:
engellemiş ya la :/

fikrimi savunan; sevgililik ve barış yanlısı türk yazarlardan mesaj bekliyorum.
boy: 183 cm.
kilo: 68 kg.
sakal ve bıyık: güpgür.
dövme: birkaç tane.
adonis: var.
iş: var.
yer: var.

hadi bakalım :*
ben de halkların kardeşliğine inanıyorum ama tabii ki kardeşlikten önce gelen bir şey varsa o da tensel uyum, yani seks. kaynaşalım.
lost soul'ün fikrine sonuna kadar katıldığım durumdur.sözlük tarafları aralarında akil insanlar gibi bir akil ibneler birliği oluşturup karşılıklı sevişerek konuya çözüm getirebilirler.barışa en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde biraz olsun katkı yapabilirsek ne mutlu bize.kendimi her hangi bir ırka ait hissetmesem de adım gereği meselenin kürt tarafı oluyorum.bende sevgili bacım lost soul gibi bedenimi barış yoluna adıyorum.

yaş:32
boy: 176 cm.
kilo: 76 kg.
sakal ve bıyık: yok.
dövme: birkaç tane.
adonis: yok.
iş: var.
yer: var.

özelliklerimi saydığıma göre karşıt olduğum görüşlü bir arkadaşla sevişerek barışı getirebilirim.ben tipikbir ilk ben yazmamcı ibne olduğum için mesajlarınız bekliyorum.

sloganımız ise hazır:

her tişt ji bo aşiti

her şey barış için
kürtleri öldürmekle çözülecek sorun. kürtçeyi de yasaklayalım tam olsun.
  • /
  • 2