star tv

1989 yılında cem uzan ve ahmet özal tarafından kurulan ilk adı magic box olan ülkemizin ilk özel tv kanalı. yayına başladığında trtnin sansür anlayışını yıkan bir yayın akışıyla ülkemizi tanıştıran kanal devletin el koymasıyla büyülü dönemini kaybetmiş, doğan grubuna satılarak kanal dnin arka bahçesine dönüşmüştür. 31-12-2011 tarihinde ise yeni logosu ve yayınlarıyla doğuş grubunun elinde yeniden küllerinden doğmaya çalışmaktadır.
bu gece beni uyutmamaya and içmiş kanaldır. benzemez kimse sanadan sonra şimdi de acayip hikayelerin izlemediğim bölümünü yayınlıyorlar. bu sene cidden güzelleşti mi bu kanal ne. aferin devam et böyle... *
bu yaz diğer kanallardan daha iyi bir yayın politikası güden ilk özel kanalımız
acun ılıcalı'yı transfer etmek son dönemde yaptıkları en olumlu hareket oldu. ne de olsa sevelim ya da sevmeyelim, şu an türkiye'de en çok reyting alan programların altında acun imzası var.
fazla televizyon izlemesem de özel kanallar açıldığından beri televizyonumun 1 numaralı yerinde yer bulan kanaldır. şu anda seyrettiğim 2 yerli dizi de bu kanalda yayınlanmaktadır.
(bkz: hatırla gönül)
(bkz: paramparça)
bu akşam yayınlanan delibal isimli filmde geçen gay kelimesini sansürlemiştir. #eşcinselliksansürlenemez

http://m.t24.com.tr/haber/star-gay-kelimesini-sansurledi,363233