survivor 2018 all star

ödül oyununda hakan gözünden yaralanmış ve gözünü kaybetme ihtimali varmış. bu sezon izlemiyorum ama okuduğum haber üzdü göz sonuçta.

https://www.sondakika.com/haber/haber-su...
romanya - türkiye karşılaşması devam ediyor... turabinin parmağı çıktı, nihat doğan yedeklerde beklediğinden yine çirkefliğe başladı, romanya atak yaptı. köklerim romanya'dan çıktığı için desteğimi romanya takımına veriyorum.
edit büdüt: romanya kazandı sevinçli ve gururluyum.
6-1 den mac verilmis
1.murat ceylan kafaya taktigindan dolayi gecmisinden cikamiyo
2.nihat doganin bok yemesi yuzunden ulan sikimsonik tripler atmasi nagihana el kol hareketi yapip iteklemesi herif maganda resmen
3.romanya saldirdi aldi kazandi helal olsun
nihat doğan elendikten sonra izlemeye başlayacağım yarışma.yunanistan la yapılacak müsabakada uyanıklık yapıp 3 kilo patates 2 kilo salatalık karşılığında bunu yunanistan'a iteleseler ne güzel olur.
hedef cumali gonullulerde anil melih ramazan cocugu disliyor gibi hakan onun yaninda kolay kolay elenmez
bireysele dönene kadar sıkıcı benim için. takım kelimesinden bıktırıyorlar. ümit karan ve merve iyidir.
sahneler arasındaki geçişlerde çalan coverları ve parçaları kim seçiyorsa çok başarılı ve güzel seçimler yapıyor. cidden çok hoş coverlar buluyorlar. şarkıların hepsini biliyorum ama hangi coverlar acep.
sırf dün yaptığı terbiyesizlik yüzünden turabiyi elemesi gerekirdi acunun. lakin yapmayacak. herkesin beklediğini değil, beklemediğini yapacak. olan yine bizim itibarımıza olacak. ne zaman düşündüler ki itibarı zaten... rezillik resmen.
pokemon roket takimina dondu gonulluler
nihat doğan'ın elenmesiyle utanç dolu günler geride kaldı.artık rahat rahat survivor izleyebiliriz.
çok zevksiz geçiyor bu sene survivor. gönüllüler tırt çıktı. her oyunu allstarların kazanması kabak tadı verdi resmen. birazcık kan olsun diye de nagihanı gönüllüler tarafına geçirdiler. nagihanla allstarların kavgası sürer gider, bu konudan da reyting alırız diye düşündüler herhalde. bir de gönüllüler artık iyice düştüğü için uluslararası müsabakalar düzenliyor acuncuğum. lakin pek başarılı olduğunu söyeleyemem. ilk dakikalarını izliyorum ama sonuna bakmıyorum artık.
acun bence bu sene gönüllüleri sırf all starlar öne çıksın diye seçmiş. yani nerde en beceriksiz sporcu varsa onları seçmişler ki all starlar bütün oyunları alsın daha da parlasınlar. tek tek gönüllüleri eleyip sona all starları bırakıp, en sonda all starları birbirine kırdıracak bence olay bu. işte o zaman survivor bir şeylere benzeyecek. şu an hiç bir boka benzemiyor.
evet survivor all star anlamını yeniden kazandı. all star vs. all star. all star takımını ikiye bölüp gönüllülerle karıştırıp, all starları birbirine kırdırarak gerilimi daha da yükseltecek acun bey. harikasın acun. zaten sıkmıştı gönüllülerin sürekli kaybetmesi. e bu durum reytinglere de yansıdı tabi doğal olarak. bu şekilde olaylar daha da kızışacak. daha mükemmel müsabakalar izleyecez.
yeni takımlarda bence özellikle adaletli olabilmesi için karşıt takımda olarak;
turabi - hilmicem,
sema - damla,
adem - ümit,
merve - sahra,
murat - yiğit,
berna - elif. olmalıdır. umarım böyle olur. zaten gönüllüleri nereye atsa da farketmez.
takımla alakalı değişiklik olacakmış ama şahsi fikrim bu 1 nisan şakasıdır herhalde. hem aradan kaç ay geçmiş. neden şimdi takımları dağıtsınlar ki?
sema denen hatun açık ara televizyonlarda gördüğüm en iğrenç kadındır. kadının her hareketinden nefret ediyorum. tüylerim diken diken oluyor sesini duyunca. aşırı derecede samimiyetsiz geliyor. ağlaması, gülmesi, konuşması hepsi yapmacık.

turabi kaba bi adam ama bi huyu var çok sevdiğim. kaba, asabi, asla arkadaş olamayacağım bi tip ama insanların suratına çat çat çat konuşması (bazen saçma olsa da) hoşuma gidiyor. arkadan iş çevirip yüzüne gülen insandan iyidir. neyin ne olduğunu bilirsin.

ümit karan yaptığı ile söylediği biribirini tutmayan, yaşıyla hareketleri tezat olan bi adam. sözüne güven olmaz asla. kaptan kaptan diye peşinden koşuyolar ama bu adam galatasarayda oynarken bülent korkmaz kaptandı. bunun kaptanlık yaptığı maç ben hatırlamıyorum. belki bülo yokken 2-3 maç.

hilmicem genç bi çocuk. aslında sempatik sayılır ama bana itici geliyor. belki de eski survivorda turabinin yancısı olduğu için ben kılım buna.

damla semih zamanında sinir olduğum bi yarışmacı idi. abi yeaaaa, hadi yeaaaa, ama yeaaaa gibi yayvan konuşması ve nihalin söylediklerinin hepsinin doğru olması bu kadını feci itici yapıyor gözümde. şehzade annesi kılıklı.

berna ve merve sevdiğim iki kız. all-starda en sevdiğim üç kişiden ikisi. diğer sevdiğim de adem kardeşim. gerçi ademin sema ile bu kadar yakın olmasına anlam veremiyorum. geçen sene sema ve tayfası ogeday denen veledi desteklemişti finalde. ben adem olsam yüzüne bakmam semanın. bu kadar da kinci bi adamım.

elifi geçen sene de sevmezdim şimdi de sevmiyorum.

yiğit görünüş bağdat caddesi konuşmalar bağcılar. itici.

sahra itici.

nagihan ve anıl bu sene benim en sevdiğim iki kişi. umarım ikisinden biri kazanır diyorum ama şimdilik. survivor öyle garip bi yarışmaki benim fikrim çok çabuk değişiyor. mesela hakanı kendi döneminde çok severdim, 2015 allstarda ilk başta sevdim sonra uyuz oldum. panorama sunarken iğrendim bu sene ilk başlarda çok sevdim şu an pek hoşlanmıyorum. acayip bi yarışma bu.

yağmur ve funda ise orayı lise kantinine çeviren iki dedikoducu. feci şekilde çocuk gibiler. defolup gitsinler umuyorum.

nevin gelmiş geçmiş en yeteneksiz atlet. umarım bu hafta gider.

birsen seviyorum. çok şirin ve olumlu bi kadın.

cumali anadolu çomarı tam. itici.

neyse aman ya yeter bu kadar. işsizliğin dibine vurdum yine. öptüm. kıps.
yeni format beraber bir çok şey değişti acun dedi ki gönüllülere sizden bir cacık olmaz karşıdaki takım all star harbiden reytingler kötü izleyenler artık izlemiyor.all star kazandı şimdi ünlüler gönüllüler takımları kapışıyor biraz daha heyecan olucak
mustafa kemal'e hayran olan bir tek ben miyim? keşke tekrar gönüllülere geçse. çok itici geliyor ünlülerde.
bu yarismadaki insanlar komando gibi. kadinlarin kollari bile resmen benim belim kadar. burda bosuna enerji harciyolar afrine gitseler bi haftada almistik orayi
  • /
  • 2