survivor 2018 all star

ödül oyununda hakan gözünden yaralanmış ve gözünü kaybetme ihtimali varmış. bu sezon izlemiyorum ama okuduğum haber üzdü göz sonuçta.

https://www.sondakika.com/haber/haber-su...
romanya - türkiye karşılaşması devam ediyor... turabinin parmağı çıktı, nihat doğan yedeklerde beklediğinden yine çirkefliğe başladı, romanya atak yaptı. köklerim romanya'dan çıktığı için desteğimi romanya takımına veriyorum.
edit büdüt: romanya kazandı sevinçli ve gururluyum.
6-1 den mac verilmis
1.murat ceylan kafaya taktigindan dolayi gecmisinden cikamiyo
2.nihat doganin bok yemesi yuzunden ulan sikimsonik tripler atmasi nagihana el kol hareketi yapip iteklemesi herif maganda resmen
3.romanya saldirdi aldi kazandi helal olsun
nihat doğan elendikten sonra izlemeye başlayacağım yarışma.yunanistan la yapılacak müsabakada uyanıklık yapıp 3 kilo patates 2 kilo salatalık karşılığında bunu yunanistan'a iteleseler ne güzel olur.
hedef cumali gonullulerde anil melih ramazan cocugu disliyor gibi hakan onun yaninda kolay kolay elenmez
bireysele dönene kadar sıkıcı benim için. takım kelimesinden bıktırıyorlar. ümit karan ve merve iyidir.
sahneler arasındaki geçişlerde çalan coverları ve parçaları kim seçiyorsa çok başarılı ve güzel seçimler yapıyor. cidden çok hoş coverlar buluyorlar. şarkıların hepsini biliyorum ama hangi coverlar acep.
sırf dün yaptığı terbiyesizlik yüzünden turabiyi elemesi gerekirdi acunun. lakin yapmayacak. herkesin beklediğini değil, beklemediğini yapacak. olan yine bizim itibarımıza olacak. ne zaman düşündüler ki itibarı zaten... rezillik resmen.
pokemon roket takimina dondu gonulluler
nihat doğan'ın elenmesiyle utanç dolu günler geride kaldı.artık rahat rahat survivor izleyebiliriz.
çok zevksiz geçiyor bu sene survivor. gönüllüler tırt çıktı. her oyunu allstarların kazanması kabak tadı verdi resmen. birazcık kan olsun diye de nagihanı gönüllüler tarafına geçirdiler. nagihanla allstarların kavgası sürer gider, bu konudan da reyting alırız diye düşündüler herhalde. bir de gönüllüler artık iyice düştüğü için uluslararası müsabakalar düzenliyor acuncuğum. lakin pek başarılı olduğunu söyeleyemem. ilk dakikalarını izliyorum ama sonuna bakmıyorum artık.
  • /
  • 2