tek derdi sevişmek olan eşcinsel

hepimizdik bu zamanla, ister reel olsun ister düşüncede, sonuçta kişinin, kendini keşfeden bireyin aklından geçen tek gerçek, açlık ve zaaf. yıllar sonra bile isterik bir durum olsa dahi kişinin libodusu kimseyi ilgilendirmese de yiyeceği yafta hazırdır, kaşar ve müdavimleridir.
başlarda yıllardır aç bırakılmış bir ihtiyacın doyumsuzluğuna verilebilir. fakat bi yere kadar, her şeyin de fazlası zarar sonuçta
libidosunun ve uçkurunun etkisinde yaşamını sürdüren gey, tek derdi sevişmek olan hetero kadar yüzeyseldir. ama saygı duyarım, sonuçta sevişmek güzeldir ve bunun sınıran ancak kişi kendisi karar verir.
tek derdimiz bu olsun, başka dert çekmeyelim. en güzel günümüz böyle olsun beyler.***
sevişmek güzeldir
süzülürken yaşlar s*kinden
sakın utanma.
her eşcinselin ömrü hayatında bir dönem yaşadığı durumdur.
sevgili kaprisi yada unutamadığı bir kuyruk yarasından dolayı hemcinslerine güveni kalmamış eşcinseldir.
tek derdi dünyayı kurtarmak,
tek derdi eşcinsellik tarihi üzerine çalışmalar yapmak,
tek derdi kendi gizli ve kapalı kapılar arkasında gerçekleşen seks deneyimlerinin nedense üstünü örtmek,
tek derdi sevişmek isteyen gaylere kendi libidosuna bakmaksızın ayar vermeye çalışmak...

olan eşcinseller karşısında hadım edilmeye karar vermesi beklenendir. ya bırakalım da insanlar sevişsin, rahat yaşanamayan bazı duyguların acısı seksle çıksın. işin içine tecavüz girmedikten sonra alan memnun satan memnun.
böyle mutluysa, allah başka dert vermesin diyebileceğim eşcinseldir.
eşcinsel arkadaş bulma sitelerine * bakınca türkiyedeki bütün eşcinselleri anlatan ifade. havadan sudan bile konuşan tek bi adam yok mu yahu? direkt de "kaç cm?" diye sormayın arkadaş. korkuyorum.
hayatının bu başlık evresinde olan bir ademoğludur .
tek derdi buysa, ciddi söylüyorum, gerçekten şanslı bir arkadaştır. kafaya takılacak o kadar meselenin olduğu dünyada...

bu yazının sosyal içerikli, hafif espirili, stadyum desteği bekleyen kısmıydı.

geldik asıl kısmına: başkalarını cinsel hayatımız yüzünden yargıladıkları için şikayet ederken, geri kafalılıkla suçlarken, medeniyetten nasibini almamış görürken aynı şeyi başkaların yapmak, herkesten süper aktif farkındalık beklemek, anti-heteroseksist tavırları görmek istemek de nedir? sen ben o her kim isek cinsel benliğimizden önce insanız, cinsellik hayatımızın önemli bir kısmı, güdüsel çünkü, engellenemez, ama sonuçta sadece bir kısmı. ya bir bırakın ne istiyorsa insan onu yaşasın.

nedir bu "hep düzey, hep düzey" merakı? kastettiğiniz "yüzey" olmasın? hani sadece dışı görünen...
gay popülasyonunun %95'ini oluşturur.ayrıca her eşcinselin hayatında bir dönem yaşadığı bir şey değildir.

böyle bir genelleme yapılamaz.
"ben onları sevişerek oyalarım siz kaçın" diyebilecek eşcinseldir. *
eşcinsel camiasının büyük bir bölümünü kapsayan tür, birde bunlar genellikle amaca ulaşmak için büyük aşığı oynarlar amaç sonrası da genelde hep mazlumu oynarlar, hayat onlara çok acımasız davranmış yıpranmışlardır bu yüzden bir ilişkiye adapte olamazlar...
en asil duygunun insanıdır
valla ülke gündemine bakınca hayatta kalabilmiş olmayı bile mucize sayıyorken cidden tek derdimin sevişmek olmasını isterdim.

(bkz: dertlerin en güzeli)
çizgi roman filmler konuşulur sonra tabi ki seks sevişelim savaşmaktansa
  • /
  • 2