tek derdi sevişmek olan eşcinsel

zarar gelmez. sevişmek kötü mü? savaşma, seviş...

başkasının sevişme derdi, sizi mi gerdi?
neredeyse hepimizin dönem dönem girdiği ruh hali
başka dertleri de eminim bolca olan eşcinseldir. sevdiği biriyle sevişmeyi kim istemez?
net bir şekilde söylemeliyim ki tanıdığım tüm eşcinsel bireylerin ruh hali böyleydi. farklı şeyler yaşamak istesende bir türlü olmayacağını düşündürten hadisedir. umarım yarım saatlik zevkten öte güzel duyguları yaşamakta bir gün bu aleme cazip gelir.
en azından açık ve nettir olduğu gibidir.kendisini mecnun gibi dağları delip uzun yolları aşacak aşk adamı,yelkenleri suya indirmiş deli divane aşık gibi tanıtıp sonrasında tek derdinin sevişmek olduğu ortaya çıkan eşcinselden iyidir.
(bkz: tek derdi sevişmek olan insan)

dışarıdan bakan biri direkt şunu düşünebilir ; eşcinseller yalnızca sevişiyormuş love wins falan diyorlar ama bilemiyorum...

zaten saçma sapan algılarla baş etmeye çalışıyoruz arkadaşlar sözlerimizi biraz daha hassas düşünerek mi ifade etsek? ha? nasıl olur?
denk geldiğim tiplemeleri mevcut. bacım ben arkadaşça konuşurken, sözde bu arkadaş hemen konuyu cinselliğe getirdi. böyle kızardım, bozardım filan.

şaka be şaka. hiç denk gelmemiştir efendim. *
tek derdim değil derdim çok ama baya zaman harcadığım doğru. çok boş bir insan olduğumdan dolayı oldu. hiç hobim kalmadı. hayattan başka zevkim yok. kitap okumaktan tat alamıyorum. film izleyemiyorum. dizileri 3-5 bölüm sonra bırakıyorum. çizim yapasım gelmiyor. kendi elim kendi s*kimde, aklım başkasının s*kinde. hayır yapamıyorum da çoğu zaman. sadece düşüncesiyle zaman yemekten başka bir şey değil. sizi bilmem ama bence çok kötü bir durum.
keşke tek derdimiz sevişmek olsaydı.
genelde herkes böyle ama ben birini tanıdım ve aşık oldum ama bunun tek amacı seks. yani öyle çok seviyor ki cinselliği. ankara’nın ortamında da bunu neredeyse herkes tanıyor ve birkaç kişi tesadüfen bana bunun hakkında bir şeylerden bahsetti ama ben bu duyduklarıma rağmen halen daha seviyorum, zaten ilk gördüğümde bile o kadar etkilenmiştim ki kısaca aşık oldum ama o sadece seks düşünüyor. beyni şeyine kaçmış hesabı.
sadece seks düşünen bir aktife kendinizi tamamen bırakın o size detaylıca anlatır bu durumu.
  • /
  • 2