tek yön

  • /
  • 10
cumartesi günleri başlığı çoşan club/bar.
3 sene önce istanbul turunda ziyaret ettiğim, yoğunlukla türkçe pop mixlerinin çalındığı bir mekan. yiyişmek için müsait yer bulamayan ve tek yöne gelip köşe kapmaca misali buldukları boş duvarlarda partnerlerinin içine düşenlerde cabası.
hayatımın en rahatsız edici dakikalarını yaşadığım mekan neden bilmiyorum.halbuki aslında çok heves ederek ve kendime yakın insanların olacağını düşünerek gitmiştim.
içki fiyatları, nişantaşı ve etiler'deki pek çok mekandan daha pahalı olan mekan. gece hayatında bir nevi tekel oluşturduğu için bir bardak su 100-tl'ye de satılsa kimsenin gıkı çıkmaz kanımca.
hafta sonu gittiğimde tanıyamadığım mekan. işletme paraya kıyıp içeriyi yenilemiş zemin ışıklar dj kabini vs. en çok dj kabinine sevindim köşede sarı hummalı yetim gibi duruyordu bu kez en ortaya alınmış. ama geriye kalan her şey aynı hala 5 sene önceki hitler çalınıyor, yenilik yok.

(bkz: eşek bizim eşek de semeri değişmiş)
birkaç kez gidip hiç de hoşlanmadığım mekan. uzun süredir gitmedim. hakkında yazılan entryleri görünce bir daha gitmeme kararım kesinleşti.
müziklerinden o kadar rahatsız olduğum bir gece de bir saat ben mi djlik yapsam acaba dediğim mekan.
sevgili ile gidilmemesi gereken bir mekan. sağdan soldan totonu elleyen birileri varken ya sevgiline odaklanamıyorsun yada totonu elleyenlere.
eğer bu şubat'ta kuzenimi gaza getirebilirsem gideceğim mekan. hiç gelmedim buraya, bakalım nasıl bir yermiş.
yıl 2017 hala şöyle mekanlara takılan var yahu.

edit: leş mekan
şu saatte ikonik bir gaga bulut lafı yerleştirip gidicem;
ay seks... ıy gey seks
sürekli bok atılan amma velakin gitmeden durulamayan mekan çoğacayip. bir de gece hayatını sevmemci tipleri sık sık burda görüyorum ee hayırdır ne ayaksınız olm anlamadım dım dım.
aylar ve aylar sonra sevgili futurelavirs’ın kolisi ile uğradığım mekan. icerisi yenilenmiş, kapı girişi 30 tl olmuş ve girenin koluna mühür basmaya başlanılmış. artık istisnasiz her müşteriden bu para alınacakmış. hoba olaya gel. mekan boştu haliyle eğlendik fena degildi.
8 aydır adım dahi atmadığım mekan.yalnız başıma girmeye tırsarım çünkü amacım birilerini kesip yiyişmek değil arkadaşlarımla eğlenmek vellakin arkadaşların hepsi it çıkınca elimizi ayağımızı çekip okuldan eve evden okula demeye başladık efendim
et pazarı... yurt dışı örneklerini de gördüm neden geyler olarak gidip hem sohbet edebilip hem de hafif müzik dinleyebileceğimiz nezih gey barlarımız olmaz ki. bizdekiler hep piyasa, hep et pazarı yığını, gözler üstünüzde olmadan dans edemezsiniz bile. işte bunların ağa babası olan mekan. yıllardır gitmeyip hiç de gitmeyi düşünmüyorum.
heteroların anal-vajina alternatifleri arasında bizim anala muhtaç tek yönde olduğumuza gönderme yapan über mekan.

siz öyle eleştirin ama adamlar ismi seçerken ne kadar ince düşünmüşler.
  • /
  • 10