tek yön

  • /
  • 10
cumartesi günleri başlığı çoşan club/bar.
3 sene önce istanbul turunda ziyaret ettiğim, yoğunlukla türkçe pop mixlerinin çalındığı bir mekan. yiyişmek için müsait yer bulamayan ve tek yöne gelip köşe kapmaca misali buldukları boş duvarlarda partnerlerinin içine düşenlerde cabası.
hayatımın en rahatsız edici dakikalarını yaşadığım mekan neden bilmiyorum.halbuki aslında çok heves ederek ve kendime yakın insanların olacağını düşünerek gitmiştim.
içki fiyatları, nişantaşı ve etiler'deki pek çok mekandan daha pahalı olan mekan. gece hayatında bir nevi tekel oluşturduğu için bir bardak su 100-tl'ye de satılsa kimsenin gıkı çıkmaz kanımca.
hafta sonu gittiğimde tanıyamadığım mekan. işletme paraya kıyıp içeriyi yenilemiş zemin ışıklar dj kabini vs. en çok dj kabinine sevindim köşede sarı hummalı yetim gibi duruyordu bu kez en ortaya alınmış. ama geriye kalan her şey aynı hala 5 sene önceki hitler çalınıyor, yenilik yok.

(bkz: eşek bizim eşek de semeri değişmiş)
birkaç kez gidip hiç de hoşlanmadığım mekan. uzun süredir gitmedim. hakkında yazılan entryleri görünce bir daha gitmeme kararım kesinleşti.
müziklerinden o kadar rahatsız olduğum bir gece de bir saat ben mi djlik yapsam acaba dediğim mekan.
sevgili ile gidilmemesi gereken bir mekan. sağdan soldan totonu elleyen birileri varken ya sevgiline odaklanamıyorsun yada totonu elleyenlere.
eğer bu şubat'ta kuzenimi gaza getirebilirsem gideceğim mekan. hiç gelmedim buraya, bakalım nasıl bir yermiş.
yıl 2017 hala şöyle mekanlara takılan var yahu.
şu saatte ikonik bir gaga bulut lafı yerleştirip gidicem;
ay seks... ıy gey seks
  • /
  • 10