teoman

kendisini yıllar evvel çok sever, dinlerdim. ta ki müziğe geri dönünceye kadar... çünkü bu tükürdüğünü yalamaktan başka bir şey değildi bana kalırsa.
müziği bırakma muhabbetinin sebebini parasının çok olmasına, şımarıklığına ve en önemlisi ise reklam yapma ihtiyacına bağlıyorum. evet resmen reklam yaptı. lakin son albümü vasattı ki bu yüzden buna gereksinim duydu. şimdi albüm yapsa kaç yazar? ömrü billah dinlemem kendisini.. benim için bitmiş müzisyendir.
müziği bırakmasının ardından bir çok reklam ve düette yer almıştır aslında. müziği bırakmış olmanın tam tanımını yapmak gerek bu durumda. hem neden böyle bir habere veya işe giriştiğini de hep merak etmişimdir.
http://www.2023haber.com/teomandan-ulkuculere-acik-cagri-53177h.html
https://www.facebook.com/video/video.php?v=110922915620943
detone detone detone...
tam zamanında verdiği müziği bırakma kararından vazgeçip ergen popçu tarzında şarkılar yapmaya başlamıştır. yakında intihat ederse hic sasirmayacagim içi geçmiş müzisyendir
metro grubuna oldukça destek vermiş ve albümlerinde de vokal yapmıştır.
limanında adlı parçasının klibinde mültecileri anlatmış.

müziği bırakmadan önce yaptığı albüm ve sonrasında yaptığı albüm haricinde güzel şarkılar yapmış ülkemizin serserisi
26 adet eski şarkısına daha koyu düzenlemeler yapıldığına dair açıklama yapılan bir albüm çıkarmış koyu antoloji isimli albümden paramparça adlı şarkının yeni düzenli halini dün gece ntv yayınında dinledim. güzel olduğunu düşünmekteyim dinleyince daha detaylı yazarım.
https://www.ntv.com.tr/sanat/teomandan-y...
geçen seneye kadar babasının bir barta kulesi üstünde öldüğünü sanardım.
  • /
  • 2