teoman

müziği bırakması ile beni üzen, genellikle alkolün zararlarını konu alan b.ktan magazin programlarının gösterdiği örnek.
yazdığı şarkılardaki psikoloji beni düşündürmüştür, son olarak irem ile düeti olan bana öyle bakma ile beni benden almıştır.
2000 senesinde konserine gittiğim ünlü şarkıcı. konserinde fanları ile iletişim kurmaktan kaçınmış, konser bittiğinde veda etmeden sahneden ayrılmıştı. itici bir konuşma tarzı vardır.
fahişeler güzeldir . . .
müziği tam zamanında bırakmıştır.
türkiyeye kaş piercingini getiren adam *
konserlerinden derlenen 4 cdlik albümü ile tekrar hayatımıza giren parampaça; 17; 2 yabancı gibi şarkılarıyla bizi coşturan müziğe kesinlikle geri dönecek sanatçıdır. benim içinse en iyi şarkısı renkli rüyalar oteli
ünlü, sikişken bir rockcı.
http://www.zaytung.com/video.asp?videoid=6
muzigi bırakmasıyla beni duvardan duvara vurmuş müzisyendir.ama dönecektir.eminimdir.dirdir.*
albümleri, özellikle de ilk albümleri, tekrar tekrar dinlenmesi gereken isim. rüzgar gülü ayrı bir şaheser.
soyismi yakupoğlu olan sanatçıdır.* boğaziçi üniversitesi sosyoloji bölümü'nde okurken mirage isimli bir grubun solistliğini yapmış ve lisansı bitirdikten sonra istanbul üniversitesi kadın çalışmaları eabd'de yüksek lisansa başlamış ve "çizgi romanda kadının rolü" isimli tezini bitirememiştir.** tezi yarım bıraktığı yıl* "teoman" isimli solo albümü piyasaya çıkmıştır. sonrası zaten ezberden bildiğimiz harika şarkılardır.

gerçi kasım ayında açıklamıştı ama yazılmadığını görünce, duymayanlar varsa duysun istedim.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25400553/

belki de ölmeden önce tanışabilirim kendisiyle, kim bilir.
aksın bacaklarından,
oluk oluk..
milyonlarca doğmayacak çocuklarım!'
(duş)
kendisini yıllar evvel çok sever, dinlerdim. ta ki müziğe geri dönünceye kadar... çünkü bu tükürdüğünü yalamaktan başka bir şey değildi bana kalırsa.
müziği bırakma muhabbetinin sebebini parasının çok olmasına, şımarıklığına ve en önemlisi ise reklam yapma ihtiyacına bağlıyorum. evet resmen reklam yaptı. lakin son albümü vasattı ki bu yüzden buna gereksinim duydu. şimdi albüm yapsa kaç yazar? ömrü billah dinlemem kendisini.. benim için bitmiş müzisyendir.
müziği bırakmasının ardından bir çok reklam ve düette yer almıştır aslında. müziği bırakmış olmanın tam tanımını yapmak gerek bu durumda. hem neden böyle bir habere veya işe giriştiğini de hep merak etmişimdir.
http://www.2023haber.com/teomandan-ulkuculere-acik-cagri-53177h.html
https://www.facebook.com/video/video.php?v=110922915620943
  • /
  • 2