thewinteriscoming

yeni sözlükçümüz. hoş geldin.

(bkz: askk)
benim de hoşgeldin dediğim yeni sözlük yazar kardeşimiz.
yaaaa benim bebeğim mi gelmiş? tatlı mıymış o kimmiş? iyi ki katılmış aramıza... arkadaş, dost, çılgın ve yakışıklı eee daha ne olsun. öperim. iyi ki gelmiş. hoş gelmiş.
cümleten hoş bulduk. herkese teşekkür ederim ve tabii beni teşvik eden hepberabear'a ayriyeten teşekkür ederim.
daha önce gözümüzden kaçmış, fakat, tüm girilerinde hem imla kurallarına hem de cümle yapısına oldukça özen gösteren yepisyeni yazarcan.
onu, kendisini ve adını, ayı sözlük formatı tanrısının bana vermediği yetkiyle kutsuyorum izninizle ve sevginizle...
hoşgelmiş, iyi ki gelmiş...
ne kadar da ağırbaşlı bir erkek. mimikleri falan çok düzgün. asla çizgisinden çıkmıyor. pek beğendim.
3 aydır sözlükte görünmeyen yazar. neyse ki bugün zirvede görüştük. çok yoğun dönemini atlattı, yakınlarda bir gün geri döner diye bekliyorum ben. çok kafa adam. muazzam keyifli.
kendisini pek sevdiğim söylenemez. aramızdaki hiçbir zaman bitmeyecek husumeti şu şekilde özetlersem herkes anlamış olabilir umuyorum. ben gülben ergen o ise seren serengil* şaka bir yana çocukluğum, gençliğim ve şimdi de yetişkinliğim hep onunla geçti. hayatımın hep en önemli kararlarında, dönüm noktalarında, gözyaşlarında, en yüksek sesli kahkahalarında o vardı hep yanıbaşımda! dostluğumuz baki onu biliyorum ama şunu da söylememe izin verin be;

inşallah allah seni kızınla terbiye etmesin!
inşallah allah seni o geride bıraktığın kolinle terbiye etmesin!

(bkz: allahu ekşın)*
bu çocuk gerçek bir kibar. mesela ben de bazı zamanlar kibar davranmaya çalışıyorum ama işte o bunu istemeden yapıyor. o yüzden gerçek bir kibar.