threesome

en az kişiyle yapılan grup seks çeşitini de tanımlar. genellikle ilişkisinin sonu görünen kimselerde, süreci biraz yavaşlatmak veya kankileşmiş eski fuckerların aralarına çeşni niyetine kattıkları 3. kişi ile sürdürülen değişik fantazi. 3 ü de ayı olursa herkes çok zorlanır.şıpır şıpır terler.
aslında eğlenceli olan ama biri ile ilgilenirken diğerinin naptığını merak ediyorsanız ya da boşta kaldı diye üzülüyorsanız size göre değildir *
en kolay gerçekleşen grup seks çeşidi. sikilen sevgilinizin ağzına vermek, tanımadığız kişilerce yalanmak, bar tuvaletinde tshirtleri çıkartıp sevişmek gibi çeşitleri bulunur. genelde bu olaylara giren insanlarin çivileri zaten çıkmış olduğundan kıskançlık ya da diğer duygusal hallere girilmez. threesome yapan kişiden bukkake dahil her türlü şey beklenir. böyle edepsiz, böyle genişlerdir bu terbiyesizler. *
"ölmeden önce yapmanız gereken üç şey".
hem de kısa bir süre için üçü bir arada.
sosyalleşmek adına yapılan bir tür aktivite.
iki aktif bir pasiften oluşan 3some, bir pasif için cennetin kapısıdır. muhtelif bütün delikleri o bayıldığı organdan nasiplenir. aynı zamanda geyşa ruhlu gay ise mutlu edilecek iki erkek vardır ve bu da bir pasif için mutluluk sebebidir. ikisine aynı anda hizmet etmek maharet ister. bir iki kere denedim ve hoşuma gitti.
şahsımın zamanında yaptığı gibi bodoslama girilmemesi gereken olay. üç tarafın da birbirini ayrı ayrı tanıdığında daha lezzetli meyveler verebilecek bir münasebet olduğunu düşünüyorum. nedense şu ana kadar kim hadi üçlü yapalım demişse amerikan çıktı. bilhassa onlara özgü sanırım.
gurup seks çeşitlerinden sadece üç kişi ile yapılan hali.
güncel tutulmasından keyif aldığım başlık.

kıymeti bilinmeyen seks fantezisidir.
en güzeli de, sevgili bi çiftle yapılandır. yani iki insan var bunlar sevgili sen araya giriyosun. ilk cümleyi okudum da ben bile tam anlamadım. o yüzden açıklama gereği duydum.
sekse iki kişi yetmez deyip fantezi dünyasını çeşitlendirmek isteyen kişilerin aralarına üçüncü bir kişiyi alıp fış fış kayıkçı yapması. ben hiç yapmadım.
hem canlı bir performans ( porno ) izleyip hem de buna dahil olmak. üç kişinin sinerjisiyle ciddi enerji patlamaları yasamak mümkün.

not: threesome’a övgü kitabımdan alıntıdır.
sevgi paylaşınca çoğalır felsefesini şiar edinmiştir.
tarafımdan en sevilen seks türüdür.
ama tabii kadınla birlikte değil, erkek erkeğe olanı makbuldur. iki aktfle tadından yenmez. inşallah şu olaylar bitince daha fazlasını yapacağım.
sevgililere üçüncü olmak güzel oluyor. yıllardır birbirlerinden sıkılmış oldukları için ikisi de sana yumuluyor. popstar gibi hissedersiniz tavsiye ederim.